buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Přírodní pomoc pro ZDRAVÉ VLASY, ayurvédský koncept - přednáška ZDARMA

Přírodní pomoc pro ZDRAVÉ VLASY, ayurvédský koncept - přednáška ZDARMA

| Ing. Jarmila Bokorová

 

Zveme vás na setkání zabývající se problematikou vlasů. Představíme vám Ayurvédský koncept aktivování růstu vlasů Yelasai ze Švýcarska, celostní a přírodní přístup k růstu vlasů  a jejich každodenní péči.

Dne:               6. 12. 2018 

Čas:               18.00 - 19.30 hod.

Cena:             ZDARMA

Prosíme o rezervace předem, počet míst je omezen kapacitou sálu.

Lektor:         Ing. Jarmila Bokorová  Country manager  a školiteľ  firmy Yelasai, Wil,                                Švajčiarsko

 

Gianni Coria, specialista na problematiku vlasů a autor knihy:
Přírodní pomoc pri vypadávání vlasů ze Švýcarska Vám ve své přednášce řekne jak správně pečovat o vlasy, co všechno ovlyvňuje problémy s vlasy a mnoho jiného.

Věděli jste, že podle statistik 40 % mužů a 20% žen má problém s vypadáváním vlasů? Po třicítce trpí vypadáváním vlasů tři muži ze štyř?
Gianni Coria na základě studia tisíce ročních znalostí ayurvédy které byly doplněné o vědecké poznatky dnešní vědy vytvořil úspěšný koncept starostlivosti a vitalizace vlasů, čistě přírodním způsobem. I když v součastnosti neřešíte výrazné problémy s vlasy, nechte si poradit, jak se o nich máte správne starat, aby byly vždy zdravé a krásné.

https://www.google.hu/search?q=gianni+coria&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiUprux8LLTAhUoCsAKHZFwAIcQsAQILg&biw=1333&bih=658 

Představíme  vám trvalé řešení pro přirozené zahuštění vlasů reaktivováním vlastních vlasových kořínků, které je  má trvalé  výsledky. Jestliže někdo trpí například ztrátou vlasů, jejich vypadáváním, začínající pleší nebo kouty, kruhovým vypadáváním, slabými, mastnými a nebo suchými vlasy nebo lupy, lámavými konečky, padáním vlasů při použití léků, chemoterapii nebo klimakteriu. Dozví se spoustu zajímavostí a praktických doporučení díky Ayurvedskému konceptu i kosmetickým přípravkům speciálně vyrobenými pro tento koncept.

Přednáška je vhodná pro kohokoli, i když má  subjektívny pocit, že má vlasy v pořádku, protože díky novým informacím a přístupům, se může dozvědět pro něj věci objevné. Vítaní jsou všichni kdo mají potíže s vlasy, ale i terapeuti, kosmetičky, kadeřnice a lidé, kteří by rádi pracovali s tímto konceptem.

Pokud se chcete touto problematikou zabívat více a pomáhat ostatním, nabízíme odborné školení které následně zorganizujeme.

Pokud chcete dozvědět příp. řešit svůj aktuální stav vlasů nabízíme Vám diagnostiku pokožky hlavy pomocí mikrokamery a poradenství v průběhu dne v čase 9-18 hod. Prosím objednejte si na to svoji konkrétní hodinu.

 Těšíme se na Vaše rezervace:-)

 

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky