buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Představení terapeutky Lenky Lorien s praktickými ukázkami jejích služeb

Představení terapeutky Lenky Lorien s praktickými ukázkami jejích služeb

| Kraniosakrální terapie pro dospělé i děti; Terapie traumatu a stabilizace nervového systému; Vizualizace s vnitřními průvodci;

Připravili jsme pro Vás zajímavý večer plný zajímavých informací. Rádi bychom Vás na něm seznámili s Lenkou Lorien, terapeutkou a citlivou průvodkyní léčení traumatu. Lenka má pro Vás připravené povídání o terapeutických přístupech, které sama aktivně používá ve své mnohaleté praxi. Ve svém povídání se zaměří na Kraniosakrální terapii, Somatické prožívání a práci s nervovým systémem. Přestaví i další metody - práce se zdroji a s průvodci, orientace na tělo, třesení a vybíjení nahromaděné energie v nervové soustavě. Některé z konkrétních témat večera:

- Jak funguje autonomní nervový systém v rámci našeho prožívání a vytvoření traumatu? Jak přesně fungují obranné mechanismy boj, útěk a zamrznutí?

- Jak nás ovlivňuje moment početí, prenatální období

Datum:  pondělí 2.10.2023
Čas:  18:00 - 19:30 hod. 
Cena: ZDARMA

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky