buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Přednáška: Zbav se šedi minulosti a dej svému životu BARVY

Přednáška: Zbav se šedi minulosti a dej svému životu BARVY

| Blanka Demčáková, intuitivní terapeut

Jak fungují barvy a jak s nimi zacházet? 

Pojďme si uvědomit hlubší význam barev a jejich rozsáhlý vliv na tělesnou a psychickou rovnováhu člověka. Barvy nás provázejí celým životem. O tom, že barvy zasahují do našeho vnitřního života, vypovídá fakt, že některé se nám líbí a jiné zase ne.

Barvy jsou síly, které nám mohou v životě mnohé usnadnit nebo také ztížit. Umíme s barvami zacházet? Víme, co všechno nám chtějí říct a jaké hodnoty v sobě skrývají? Co o nás barvy prozradí?

Podle toho, jak se člověk rozvíjí a ovládá barvy ve svém vlastním vyzařování, tak vylaďuje i své vlny jako u rádia. Každým psychickým stavem, každou emocí a vlastností, kterou si člověk osvojil a která se pro něj stala samozřejmostí, také sám tato barevná vyzařování vytváří. Tímto generátorem barev je zejména jeho vnitřní život. Jak barevné roucho si na cestě životem dokážeme utkat?

Povíme si také o tom, že žije-li člověk v určitých názorech a přesvědčeních, vytváří odpovídající barevná vyzařování, jejichž účinky budou ovlivňovat i jeho tělesný stav.

KDY:     13. 11. 2019

ČAS:      17.30-19.30

CENA:    400 Kč


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky