buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Praktická přednáška: PÉČE O VLASY podle Ayurvedského konceptu. Jak to máte vy?

Praktická přednáška: PÉČE O VLASY podle Ayurvedského konceptu. Jak to máte vy?

| Blanka Demčáková, hair active expert

Tato doba nám dává zabrat, co se týče stresu, zdraví i vypadávání vlasů. Taky se na mě obracení lidi, kteří prodělali COVID a začali jim ve větší míře vypadávat vlasy, také se změnila jejich kvalita a hledají způsoby jak vlasy zpátky oživit a ozdravit. 

Tato přednáška je určena také pro ty, u nichž je odpověď ANO u některé z následujících otázek: Chcete zlepšit kvalitu vlasů a pokožky hlavy? Trpíte slabými, mastnými nebo suchými vlasy? ztrátou vlasů, jejich vypadáváním, začínající pleší, kouty, kruhovým vypadáváním?  Máte problémy s lupy, lámavými konečky, padáním vlasů při použití léků, chemoterapii nebo klimakteriu?

Součástí přednášky je Analýza vlasové pokožky mikrokamerou. S tím, že jeden z vás, který si toto vylosuje, bude mít tuto analýzu zcela zdarma (v hodnotě 2100 Kč). Pro ostatní účastníky přednášky mám jako dárek bonus ve výši 30% z ceny Analýzy pokožky hlavy, kterou si můžete následně objednat. 

Analýza vlasů mikrokamerou je vhodná pro všechny - i pro ty, co mají subjektivní pocit, že mají vlasy v pořádku. Díky unikátnímu přístupu a novým informacím se dozvíte spoustu zajímavostí a praktických doporučení. Představíme vám Ayurvédský koncept aktivování růstu vlasů Yelasai ze Švýcarska včetně kosmetických přípravků speciálně vyrobených pro tento koncept. 

Dne: 10.8.2022
Čas: 19.15 - 20.30 hod.
Vstup: 250 Kč 

Prosím o rezervace předem, maximální počet účastníků na přednášce je 10 lidí. Účast na přednášce vám zajistí bonus ve výši 13% z ceny přírodních Ayurvedských výrobků, který lze uplatnit do konce měsíce SRPNA 2022. 

Ayurvédské výrobky a knihu "Aby vlasy nepadaly" v češtině lze zakoupit přímo na místě v centru Avasa.

Všechny produkty si můžete taky objednat na našem e-shopu:
https://www.avasa-shop.cz/vyhledavani/?string=vlasy

 Komplexní informace najdete v sekci  "Služby": http://www.avasa.cz/sluzby/vlasova-odborni-diagnostika-dle-ayurvedskeho-konceptu/68

 

Těšíme se na Vaše rezervace :-) 

Blanka


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.