buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

POZVÁNÍ na přednášku s doktorem - Nastartuj v sobě buněčnou imunitu, odhalení skrytých zánětů v těle

POZVÁNÍ na přednášku s doktorem - Nastartuj v sobě buněčnou imunitu, odhalení skrytých zánětů v těle

| Mudr. Kravec Michal


Kde se skrývá spouštěč civilizačních chorob a chronických zánětů?
Stavebním kamenem lidského organismu je buňka. Proč jsou naše buňky neschopné se zbavovat věcí, které nepotřebují, a naopak nepřijímají to, co potřebují k životu? Jak to napravit?
 
Připravili jsme pro Vás setkání se skvělým odborníkem, empatickým primářem, který má mnoholeté zkušenosti a operuje v Česku a v Německu. Je nápomocen lidem při řešení různých zdravotních potíží, kterými se trápí nebo taky k vylepšení prevence a posílení imunity. Velice dobře si uvědomuje, že doba jde dopředu a že klasická medicína si už sama o sobě nevystačí. Jeho touha po komplexnější pomoci lidem ho dovedla k tomu, že zjistil, jak nevyhnutelné je doplnit své pracovní poslání o alternativní přístup. Přináší rozšířený pohled na problematiku zdraví a představí Vám inspirativní proud nových možností.
Přijďte si poslechnout jeho odborné znalosti, osobní životní postoj, zkušenosti z praxe a o čem se přesvědčil na sobě i u svých klientů. Moc rád taky zodpoví na všechny Vaše podněty a problémy. Budeme rádi, když v něm získáte podporu na cestě za zdravím i k osobní spokojenosti, zejména v tuto náročnou dobu.
 
Program pro Vaše zdraví:
- chronický skrytý zánět - příčina civilizačních chorob (vysoký krevní tlak, ICHS, cukrovka, ADHD, osteoporóza, artróza, rakovina, astma, alergie, ekzémy, křečové žíly...)
- duševní nemoci
- imunitní systém a zažívání
- příčiny vzniku nemocí
- včasná diagnostika (krevní testy)
- prevence
- terapie, konzultace  
 
Setkání proběhne v čase 17.00 hod.
 
Příspěvek: 100Kč
 
Rezervace místa na konkrétní čas prosíme předem na: info@avasa.cz nebo na  tel. 734 384 673. 
Každý za sebe se můžeme rozhodnout vyjít vstříc svým potřebám i podpořit své zdraví.
 
Prosím nahlašte se předem, akce se bude realizovat pokud bude naplněn požadovaný počet účastníků.
 
 
Chcete předejít vzniku civilizačních chorob a chronickým zánětům ve Vašem těle? Kontaktujte nás, rádi Vám zprostředkujeme odbornou konzultaci a pomoc.

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky