buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

POZVÁNÍ na přednášku - Nastartuj v sobě buněčnou imunitu

POZVÁNÍ na přednášku - Nastartuj v sobě buněčnou imunitu

| Mudr. Kravec Michal

Dobrý den, 
připravili jsme pro Vás setkání se skvělým odborníkem, empatickým primářem, který má mnoholeté zkušenosti a operuje v Česku a v Německu. Je nápomocen lidem při řešení různých zdravotních potíží, kterými se trápí nebo taky k vylepšení prevence a posílení imunity. 
Velice dobře si uvědomuje, že doba jde dopředu a že klasická medicína si už sama o sobě nevystačí. Jeho touha po komplexnější pomoci ho dovedla k tomu, že zjistil jak nevyhnutné je doplnit své pracovní poslání alternativními přístupy. Přináší rozšířený pohled na problematiku zdraví a představí inspirativní proud nových možností. 
Přijďte si poslechnout jeho odborné znalosti, osobní životní postoj, zkušenosti z praxe, o čem se přesvědčil na sobě i u klientů. 
Moc rád taky zodpoví na všechny vaše podněty a problémy. Budeme rádi, když v něm získáte podporu na cestě za zdravím i k osobní spokojenosti, zejména v tuto náročnou dobu.
 
Program pro vaše zdraví:
- chronický skrytý zánět - příčina civilizačních chorob (vysoký krevní tlak, ICHS, cukrovka, ADHD, osteoporóza, artróza, rakovina, astma, alergie, exeky, křečové žíly...)
- duševní nemoci
- imunitní systém a zažívání
- příčiny vzniku nemocí
- včasná diagnostika (krevní testy)
- prevence
- terapie, konzultace  
 
Setkání proběhne v čase 18.00hod. 
 
VSTUP 100 Kč.
 
Rezervace místa na konkrétní čas prosíme předem na: info@avasa.cz nebo na tel. 734 384 673. 
Každý za sebe se můžeme rozhodnout vyjít vstříc svým potřebám i podpořit své zdraví.    

 
Prosím nahlašte se předem, akce se bude realizovat pokud bude počet naplněn.
 
 

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.