buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Zimní ajurvédska péče o VLASY - Analýza pokožky mikrokamerou a poradenství

Zimní ajurvédska péče o VLASY -  Analýza pokožky mikrokamerou a poradenství

| Blanka Demčáková, hair active expert

Trpíte slabými, mastnými nebo suchými vlasy? ztrátou vlasů, jejich vypadáváním, začínající pleší, kouty, kruhovým vypadáváním?  Máte problémy s lupy, lámavými konečky, padáním vlasů při použití léků, chemoterapii nebo klimakteriu?

Analýza vlasů mikrokamerou je vhodná pro všechny - i pro ty, co mají subjektivní pocit, že mají vlasy v pořádku. Díky unikátnímu přístupu a novým informacím se dozvíte spoustu zajímavostí a praktických doporučení. Představíme vám Ayurvédský koncept aktivování růstu vlasů Yelasai ze Švýcarska včetně kosmetických přípravků speciálně vyrobených pro tento koncept. 

Dne: 14.12.2022
Čas: 8.00 - 19.00 hod.
Akční cena pouze v tento speciální den: 990 Kč (standardní cena 2100 Kč)

Prosím o rezervace předem, objednejte si svoji hodinku konzultace s analýzou.-)

 

 

 Komplexní informace najdete v sekci  "Služby": http://www.avasa.cz/sluzby/vlasova-odborni-diagnostika-dle-ayurvedskeho-konceptu/68

 

Těším se na Vás 

Blanka


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky