buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Plazmový večer: Mykoterapie, aneb jak mohou houby pomáhat II

Plazmový večer: Mykoterapie, aneb jak mohou houby pomáhat II

| Ing. Hanka Nováková, detoxikační terapeutka

 

Kdy: v úterý 25.6.2019

Čas: 18:00 - 19:30 hod.

Cena: 250 Kč

Houby lze využívat nejen jako potravinu, ale i pro jejich příznivé účinky na lidské zdraví. Nejstarší písemné zmínky o léčivých účincích hub pocházejí z doby před pěti tisíci lety z Indie. Staří Egypťané v době 3 000 let před n. l. považovali houby za posvátné, protože věřili, že prodlužují život. V Asii byli objeveny spisy, ve kterých se hovoří o léčivých účincích hub již před 2 000 lety před n.l.. Ve „vyspělých“ zemích Západu se příznivý účinek hub znovuobjevuje teprve ve 2. polovině 20. století.

Během přednášky si budeme povídat o příznivých účincích některých medicinálně užívaných hub a o tom jak nám mohou pomoci k lepšímu fyzickému i duševnímu zdraví.

o    Během přednášky budou puštěny frekvence na Borrelia burgdorferi

Upozornění:

 • Plazmový generátor RPZ14 není zdravotnický prostředek a neléčí!
 • Plazmový generátor RPZ 14 je nevhodný pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a osoby trpící epilepsií. Pokud účastník plazmovacího večera některou z těchto kontraindikací zatají, pak přebírá plnou zodpovědnost za všechny případné negativní dopady. 

Reakce na plazmovací dávky:

Je nutné si uvědomit, že při plazmování dochází k masivnímu úhynu vytypovaných patogenů, kteří jsou plní metabolitů, toxických látek, cukrů, kyselin,…apod. Lze tudíž předpokládat, že tělo bude potřebovat určitou dobu na rekonvalescenci a vyrovnání se s těmito cizorodými látkami. K bezproblémové očistě organismu po plazmování vydatně přispívá i pravidelný pitný režim, který by měl být minimálně 2,5l tekutiny denně.

Nejčastějšími projevy detoxikace (ne však bezpodmínečnými) mohou být:

 • Únava, která může trvat i několik dní po plazmování.
 • V následujících 3 - 5 dnech nastavit režim dle aktuálního stavu klienta.
 • Někteří klienti mohou reagovat krátkodobými střevními obtížemi - řidší stolice, průjem, zácpa. 
 • V některých případech se může dostavit bolest hlavy.
 • Dočasně jinak zapáchající či zbarvená moč.
 • Dočasné zvýšené pocení s vyšším obsahem solí.
 • Velice výjimečně se může projevit krátkodobá celková nevolnost, která se u některých klientů může projevit už během plazmování.
 • Někteří klienti pociťují po plazmovací dávce velký nárůst energie nebo zvýšenou chuť k jídlu.
 • Cca 3 týdny po absolvování plazmy může dojít k dočasnému zhoršení výsledků při laboratorních testech, proto se nedoporučuje v tomto období testy podstupovat, protože jejich výsledky nemusí mít dlouhodobě vypovídající hodnotu. Bylo by tak pouze plýtvání časem a prostředky Vás i Vašeho lékaře.

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky