buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Plazmový večer: Bachova květová terapie 3

Plazmový večer: Bachova květová terapie 3

| Ing. Hanka Nováková, detoxikační terapeutka

Kdy: v úterý 18.2.2020

Čas: 18:00 - 19:30 hod.

Cena: 250 Kč

Přednáška volně navazuje na předcházející dvě přednášky o Bachových esencích Dr. Edwarda Bacha a je vhodná i pro posluchače, kteří se předešlých přednášek neúčastnili.

Během přednášky se budeme zabývat především esencemi, které nám mohou pomoci při poznání naší vlastní mysli - kolísavé nálady, nerozhodnost, problémy s odhadem situace, vnitřní nevyrovnanost, beznaděj a pesimismus, ztráta odvahy, nadměrná kritika a netolerantnost, silná ctižádost, potřeba dominovat, majetnické sklony, apod.

Během přednášky budou puštěny plazmovací frekvence na patogeny související s virový infekcemi respiratorního traktu.

Malý bonus pro účastníky přednášky:

Na závěr přednášky bude možné zakoupit směšovací lahvičku (65,- Kč) a zdarma si nechat namíchat esenci, která Vás během výkladu nejvíce oslovila.

V případě, že máte lahvičku již z předešlé přihlášky, tak je možné namíchat Vámi vybranou esenci do této lahvičku. Lahvičku doma důkladně propláchněte teplou převařenou vodou.

Upozornění:

 • Plazmový generátor RPZ14 není zdravotnický prostředek a neléčí!
 • Plazmový generátor RPZ 14 je nevhodný pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a osoby trpící epilepsií. Pokud účastník plazmovacího večera některou z těchto kontraindikací zatají, pak přebírá plnou zodpovědnost za všechny případné negativní dopady. 

Reakce na plazmovací dávky:

Je nutné si uvědomit, že při plazmování dochází k masivnímu úhynu vytypovaných patogenů, kteří jsou plní metabolitů, toxických látek, cukrů, kyselin,…apod. Lze tudíž předpokládat, že tělo bude potřebovat určitou dobu na rekonvalescenci a vyrovnání se s těmito cizorodými látkami. K bezproblémové očistě organismu po plazmování vydatně přispívá i pravidelný pitný režim, který by měl být minimálně 2,5l tekutiny denně.

Nejčastějšími projevy detoxikace (ne však bezpodmínečnými) mohou být:

 • Únava, která může trvat i několik dní po plazmování.
 • V následujících 3 - 5 dnech nastavit režim dle aktuálního stavu klienta.
 • Někteří klienti mohou reagovat krátkodobými střevními obtížemi - řidší stolice, průjem, zácpa. 
 • V některých případech se může dostavit bolest hlavy.
 • Dočasně jinak zapáchající či zbarvená moč.
 • Dočasné zvýšené pocení s vyšším obsahem solí.
 • Velice výjimečně se může projevit krátkodobá celková nevolnost, která se u některých klientů může projevit už během plazmování.
 • Někteří klienti pociťují po plazmovací dávce velký nárůst energie nebo zvýšenou chuť k jídlu.
 • Cca 3 týdny po absolvování plazmy může dojít k dočasnému zhoršení výsledků při laboratorních testech, proto se nedoporučuje v tomto období testy podstupovat, protože jejich výsledky nemusí mít dlouhodobě vypovídající hodnotu. Bylo by tak pouze plýtvání časem a prostředky Vás i Vašeho lékaře.

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky