buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Pět Tibeťanů, dýchací techniky, koncentrace

Pět Tibeťanů, dýchací techniky, koncentrace

| Angel Buna

Kdy: 17. 4. 2018

Čas: 17:30 - 19:00 hod.

Cena: 300 Kč

Srdečně Vás zveme na přednášku s názornými ukázkami a praktickými radami. 

Pět tibetských cviků - klíč k trvalé kráse těla i duše.


Posiluji vnitřní orgány, stabilizují emoce i duševní a tělesnou odolnost. Zvyšují aktivitu a vitalitu, napomáhají,aby tělo bylo pružné a pevné. Zlepšují pohyblivost kloubů, páteře, krevní oběh a lymfatický systém. Navozují dobrou náladu, klid a pohodu. Vesmírná energie proudící prostřednictvím čaker, otevírá pramen věčného mládí.

Cvičit Pět Tibeťanů jako rituál, cvičíme těsně po probuzeni v alfa hladině, před čistěním zubů dosáhneme i hygieny duše. Cvičení Vám zabere přibližně půl hodiny. 

Dojde k rovnováze energie těla i duše. Pravidelné provádění rituálu Vám pomůže, cítit se mnohem mladší a vitálnější, navodí dobrou náladu. Zbaví Vás všech neduhů a negativních myšlenek.

Rituálem přijímáme vesmírnou energii, která přivádí vaše tělo opět k rovnováze a tato činnost má blahodárné účinky na obnovu vnitřní sily a harmonie. Naučíte se správně dýchat i pozitivnímu myšlení, kdo umí ovládat vesmírnou energii, pro toho neexistuje v živote nic nemožné. Dokáže překonat různé problémy i potíže a dosáhne klidu i harmonie.

Více informací: http://cviky.7x.cz/cen-tao/o-nas


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky