buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Ozdravné a relaxační záříjové pobyty pro ženy v Itálii

Ozdravné a relaxační záříjové pobyty pro ženy v Itálii

| Blanka Demčáková, Jana Paseková

Ozdravné a relaxační pobyty pro ženy 

Termíny: 12.-19.9., 19.-26.09.2020

 

Srdečně Vás zveme na ozdravné a relaxační pobyty pro ženy ve střední Itálii - Monte Porzio, prázdninový dům VIRGINIA  

Jsou určeny všem ženám, které hledají ideální spojení příjemné dovolené a práce na sobě na všech úrovních svého Bytí.

CENA 13.300 Kč

Ubytování ve 2 a 3 - lůžkových pokojích v prázdninovém domě 10 km od moře, odlehčená strava, společné tvoření, skupinové terapie (podle zájmu), koupání v moři i v bazénu, společné cvičení, sportovní vyžití v areálu, půjčovna kol, prohlídka poutních míst v Loreto a Frassassi při celodenním výletu, návštěva šperkařství Della Rovere v Mondavio, večeře v italské rodinné restauraci, dostatek osobního volna.

Ostatní informace dostanete na Vaši e-mailovou adresu po přihlášení na pobyt. 

Uzávěrka přihlášek do 30.8. 2020. Účastnicí  pobytu se stáváte vyplněním a podpisem závazné přihlášky a zaplacením částky 6.000 Kč. Zbytek částky je potřeba uhradit max. do 10.9.2020.

Počet míst je vzhledem ke konceptu projektu a individuálnímu přístupu omezen! 

Doprava je individuální a není zahrnuta v ceně (rádi doporučíme nebo lze dle možností účastnic zorganizovat hromadně příp. spolu svezení).  

Kdo jsme:

Jana Paseková

společné malování mandal s diagnostikou, tvoření velkých energetických mandal, předčítání knihy, terapie s polodrahokamy, manuální lymfodrenáže, masáže

Blanka Demčáková

poradenství osobního růstu, ženské kruhy, životní koučink, typologie osobnosti, duchovní numerologie, masáže, přírodní esenciální oleje, ayurvedsky koncept pro zdravé vlasy

Pokud se chcete s námi seznámit naše pozvánka a informační večery k pobytu proběhnou zdarma: 8/2020  Viz akce v sekci program. Nutná rezervace místa předem kvůli kapacitě míst, děkujeme.

 

 

 

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky