buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

On-line webinář: Láska, ženství, partnerství

On-line webinář: Láska, ženství, partnerství

| Mgr. Blanka Demčáková

 

Láska, ženství, partnerství

  • Co je to láska?
  • Kdo jsem, jak se vidím a cítím v roli ženy?
  • Co vyzařuji navenek a jak mě vnímá okolí?
  • Proč jsem se narodila v tomto životě jako žena a zrovna do této rodiny?
  • V čem pramení záměr mojí duši po pravé, dokonalejší ženě? Proč to vůbec chtít?
  • Z čeho vyrůstají moje kořeny ženskosti?
  • Uvědomění si a odpoutávání se od starých a nefunkčních vzorců z minulosti, které nám neprospívají.
  • Jak na pravé partnerství?
  • ....co dalšího budete chtít

 Téměř každý jeden z nás, si myslí, že ví velice dobře, co to Láska je. Je to tak často zmiňované slovo, že nám ani nepřijde se zamýšlet nad tím co to opravdy je? Je podstatné si uvědomit jednu důležitou věc, mnoho „hodných“ lidí si zaměňuje lásku se změkčilostí, povolností či slabostí, která chce všechno odpouštět a jež ze samých ohledů nedává duchovní podporu, nýbrž dělá jen to, co se druhému líbí a jeví se mu příjemným.

LÁSKA – co všechno s tímto slovem spojujeme! Jaké touhy a naděje v nás vyvolává a jaká přináší zklamání!

Proč je pro nás láska tématem číslo jedna?

Tři dimenze lásky.

Co je pravá láska?

Zákon lásky.

Vize pravé lásky.

Těším se na společné setkání

Blanka Demčáková

 

Pro inspiraci o Blance:

Mnoho let jsem si myslela, že muži mají život snazší. Postupně jsem pochopila, že být ženou je pro mne životní výhoda a že mám opravdu za co děkovat - přijala jsem své ženství.

Narodila jsem se jako žena. "Omylem" mi však přidělili rodné číslo pro muže. Přišlo se na to až v mých 22 letech, když jsem se vdávala. Číslo mi opravili, takže dalo by se říct, že jsem se od toho momentu „oficiálně" stala ženou. Ani vy nevěříte na náhody? Já tedy určitě ne. A tak jsem hledala v této náhodě souvislost a za ní hlubší moudrost. Začala jsem si uvědomovat, že téma ženství je pro mne jedno z těch zásadních v životě, a proto bych se s Vámi ráda podělila o své prožité poznání k tomuto důležitému tématu.

 

KDY:      18. 8. 2020

ČAS:      19.30-21.00

CENA:    290 Kč

Pro účast  na webináři se doporučuje rezervace místa v dostatečném předstihu, počet míst omezen na 25 osob k on-line připojení.

Na tento webinář se můžete připojit přes PC, notebook, tablet nebo mobilní telefon odkudkoliv. A výhodou taky je, pokud vám bude v uvedený čas přístup náhodou omezen, automaticky dostanete z každého webináře záznam, takže si jej můžete kdykoliv a kolikrát jen chcete přehrát v pohodlí.-)

 

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky