buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

On-line webinář: Cesta k ŽENSKOSTI

On-line webinář: Cesta k ŽENSKOSTI

| Mgr. Blanka Demčáková

 

Moje cesta k ženskosti byla docela drsná. Začala tím, že při narození mi omylem přidělili rodné číslo v mužském tvaru. Změnilo se mi až den před svatbou, měla jsem 22 let, přišlo se na to až když jsem se vdávala. Od té doby uběhlo dalších 21 let a teď je moje cesta už mnohem ženštější.-)
 
Přestože nám přijde, že osud k nám někdy není až moc nakloněný, věřím, že vždy se však věci dějí pro naše nejvyšší dobro.
Povím vám jak jsem se s tímto tématem poprala a na co jsem přišla, i jak mi to jde:-)
 
Milé ženy chcete si usnadnit svoji cestu životem? Ukážu Vám směr a cestu možná zcela jinou než jste doposud znaly. Když máte odvahu nasedněte, zvezu vás:-) nebojte, mnoho let jsem pracovala v automobilovém rezortu, znám i skratky.-)
A když budete chtít, chopíte se s novou inspirací pevně svého volantu, na cestě blíže sami k sobě. Jsem Vaším průvodcem.
 
Apropo a napadlo vás někdy proč existuje náboŽENSTVÍ a né náboMUŽSTVÍ?
Díky Bohu, že jsem žena...
 
Těším se na Vás
Blanka Demčáková
 
Cena: 550 Kč
Čas: 18.00-20.30h
 
Pro účast  na webináři se doporučuje rezervace místa v dostatečném předstihu, připojení probíhá přes ZOOM.
Na tento webinář se můžete připojit přes PC, notebook, tablet nebo mobilní telefon odkudkoliv. A výhodou taky je, pokud vám bude v uvedený čas přístup náhodou omezen, automaticky dostanete z každého webináře záznam, takže si jej můžete kdykoliv a kolikrát jen chcete přehrát v pohodlí.-)

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky