buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ON-line výuka ZDARMA: Jak se učit pravou mozkovou hemisférou - pro děti i pro nás všechny

ON-line výuka ZDARMA: Jak se učit pravou mozkovou hemisférou - pro děti i pro nás všechny

| Mgr. Kalman Horváth

Milí naši klienti a přátelé,

šíříme dobrou zprávu- naději. Máme radost z toho, že Avasa mohla podpořit, v této nelehké karanténní době, natáčení výukového programu a poskytla zdarma svůj prostor.

 

HUSTÁ VÝZVA    

Jak vám jde domácí výuka s vašimi dětmi? Máte z ní radost, nebo je to spíš boj? Je možné, že vaše dítě nebo žák má uměleckou duši, a proto s klasickou výukou “bojuje”.

Trenér paměti Kalman Horvát slíbil, že nás, rodiče i naše děti, "propašuje” za hranici geniality nebo nás k ní přiblíží. JAK TO CHCE DOKÁZAT?

Také tvrdí, že nás naučí celý kalendář nazpaměť. Za 20 minut nám vloží do hlavy 50 až 70 čísel -  bez hypnózy. Prý z nás i z našich dětí udělá chodící kalkulačku. Budeme násobit dvou a tříciferná čísla z hlavy. Cizí jazyk bez šprtání. 

 

nebo MÁ VAŠE DÍTĚ UMĚLECKOU DUŠI?

Většinou neexceluje v logickém myšlení a nemá skvělého pamatováka, ale pěkně kreslí, zpívá, tancuje, muzicíruje. Často sní nebo fantazíruje. Má dobré srdce. Cítí, kdy vám není dobře a snaží se vás rozveselit nebo povzbudit. Dítě s uměleckou duší je nesmírně inteligentní. Proto se odmítá učit abstraktní věci jako čísla, vzorečky definice atd. Trenér paměti Kalman Horvát byl přesně takové dítě. Měl čtyřky a trojky. Jen díky pravo-hemisférovým technikám vystudoval vysokou školu.

 

TEĎ si pusťte jeho WelcomeDrink video. Ukáže vám velmi prakticky rozdíl mezi levou a pravou hemisférou (příště 3.4. to už bude s mikrofonem, pro lepší kvalitu zvuku.-) 

https://kalisman.cz/kurz/jak-se-ucit-pravou-hemisferou/4/?d=gsbif6e2xk

 

Skvělou zprávou je, že celý jeho kurz JAK SE UČIT PRAVOU HEMISFÉROU je zcela zdarma pro každého, kdo bude třikrát týdně sledovat jeho živé vysílání. Čeká nás 30 lekcí. Pondělí, středa a pátek vždy v 10 h.  Budu tam s vámi.

 

PS: Ty nejlepší věci jsou většinou zdarma. Stačí, abyste byli včas na správném místě a vaši přátelé také. Sdílejme tuto dobrou věc a přepošleme jim tento e-mail/link, tento program může pomoci opravdu každému. Bude probíhat v české i slovenské republice.

https://kalisman.cz/kurz/jak-se-ucit-pravou-hemisferou/4/?d=gsbif6e2xk

   

za centrum AVASA

Blanka Demčáková


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky