buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Odborný seminář pro terapeuty: Zkušenosti a tipy při nápravě pohybového aparátu

Odborný seminář pro terapeuty: Zkušenosti a tipy při nápravě pohybového aparátu

| János Olajos, Náprava fyzického aparátu a energetiky těla

Datum: 20.10.2020

Čas: 16 - 18.00 hod.

Cena: 2 000 Kč

Praktický seminář vhodný pro všechny maséry a terapeuty, kteří se rádi zdokonalují a chtějí získat další odborné znalosti při nápravě fyzického aparátu.

Maďarský léčitel János Olajos pracuje na základě velmi staré hunské metody - tato metoda spočívá ve sladění a harmonizaci pohybového aparátu & energetického systému člověka tak, aby v sobě aktivoval a posílil samoléčebné a regenerační procesy.

Tento systém je rychlý a velice účinný, ve spojení se změnami myšlení mění životy lidí a navrací jim zdraví. Součástí přednášky budou i praktické ukázky, možnost dotazů a vyzkoušení metody, včetně možnosti ověření, zda už máte schopnost pracovat s energií - bez této schopnosti je to jen mechanická metoda, s né vždy dobrými účinky.


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky