buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Odborná analýza vlasů mikrokamerou včetně odborného poradenství

Odborná analýza vlasů mikrokamerou včetně odborného poradenství

| Ing. Jarmila Bokorová

Trpíte ztrátou vlasů, jejich vypadáváním, začínající pleší, kouty nebo kruhovým vypadáváním? Slabými, mastnými nebo suchými vlasy? Máte problémy s lupy, lámavými konečky, padáním vlasů při použití léků, chemoterapii nebo klimakteriu?

Analýza vlasů mikrokamerou je vhodná pro všechny - i pro ty, co mají subjektivní pocit, že mají vlasy v pořádku. Díky unikátnímu přístupu a novým informacím se dozvíte spoustu zajímavostí a praktických doporučení. Představíme vám Ayurvédský koncept aktivování růstu vlasů Yelasai ze Švýcarska včetně kosmetických přípravků speciálně vyrobených pro tento koncept. 

Dne: 6.12.2018
Čas: 10.00 - 17.00 hod.
Akční cena: 350 Kč

Prosíme o rezervace předem, objednáváme na konkrétní půlhodinu.

Ayurvédské výrobky a knihu v češtině lze zakoupit přímo na místě v centru Avasa.

Těšíme se na Vaše rezervace :-) 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosím, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky