buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

MIND CALMING

MIND CALMING

| Michal Ivanka

Dne: 29. 5. 2018

Čas: 18:00 - 21:00

Cena: 600,-

     

MIND CALMING 

Hlavním záměrem praktického programu Mind Calming je, aby úcastník měl účinný prostředek, který umocňuje mentální odpočinek, uvolnění, relaxaci a zvyšuje koncentraci. Učí efektivně spotřebovat aktuálně jen určité množství energie bez větších ztrát, které vedou k zátěžovým situacím. Příkladem jsou pak náhlá onemocnění, osobní problémy, stres, neklid, nerozhodnost a další.

Program se skládá z mnoha efektivních technik v různých kombinacích, které si účastník programu následovně intuitivně zařazuje do své každodenní disciplíny. 

Školení je velmi nenáročné, nekonfrontativní a jeho záměr je specificky směrován pouze na práci s technikami uvolňování.

Jsou použity různé formy, koncentrace, smyslové uvolnění a imaginace. Techniky vychází ze směru Intuitivní Inteligence a metody Intuitive Connection.

Skupina by neměla být větší než 14 účastníků.
Program Mind Calming je základním produktem Intuitivni Inteligence, na který lze navázat dalším prohlubujícím programem.

Témata:
ZÁKLADNÍ UVOLŇOVACÍ TECHNIKY
ZÁKLADNÍ VIZUALIZACE

EMOCIONÁLNÍ OSVOBOZENÍ
EMOCIONÁLNÍ KONTROLA

 

Mind Calming pro:

*Mentální uvolnění a relaxace

*Mentální odpočinek

*Jasnější myšlení

*Emocionální zklidnění

*Základ pro Emocionalní a Intuitivní Inteligenci

Více o lektorovi:

Michal Ivanka a metoda Intuitive Connection

Metoda Intuitive Connection začala vznikat postupně od roku 2005, kdy se její autor Michal Ivanka rozhodl cestovat po Latinské Americe. Daleko dříve si u sebe začal uvědomovat existenci schopností, které nesouvisí s tradiční výukou na školách. Existují pouze výklady o nadpřirozených schopnostech nebo psychologické teorie, z nichž zkušenosti nelze načerpat a schopnosti rozvinout. Výchozí zjištěné body pro metodu získal pravidelným tréninkem a pozorováním.

V roce 2008 se rozhodl začít studovat psychologii. Studim mu jen potvrdilo, že tradiční způsob vysvětlení, je velmi rozdílný od přímého intuitivního poznání hlavně emocionálního stavu pacienta a jeho přímého navedení do intuitivního procesu, který má velmi intenzivní efekt především v emocionální oblasti člověka.

V letech 2012 začal Michal Ivanka intenzivně pracovat na programu Intuitivní Inteligence na vyzvání Mexické univerzity rodinné psychologie ve městě Tijuana.

První program činil 4 bloky rozdělené do 4 měsíců. K dnešnímu dni má program 18 bloků a jeho kompletní studium zabere 20 měsíců. Po této době je absolvent programu schopen používat a mít vědomí o Intuitivní Inteligenci ve svém osobním životě a může používat metodu Intuitive Connection ve své terapeutické praxi.

V současnosti autor vytváří 12 měsíční výcvik pro budoucí lektory celého programu. Lektor bude muset splnit celé 32 měsíční studium a každý rok podstoupit aktualizaci programu tak, aby mohl účastníky školení certifikovat registrovaným programem Intuitive Connection – Michal Ivanka.

Metodu Intuitive Connection Michal Ivanka aplikuje také v oblastech závislostí, krizové intervence a v oblasti obchodu.

V oblasti závislostí jsou vedeny skupinové terapie zásadně dopravázené touto metodou.

V oblasti krizové intervence je profesionálům prováděno školení Intuitivní Inteligence, které jim dodá náčiní pro plynulou intuitivní intervenci v životně náročných situacích.

V oblasti obchodu pro malé a střední společnosti je veden program “Společnost bez Toxických Emocí”, který je ukončen certifikací se stejným názvem s platností jednoho roku, po uplynutí doby platnosti je společnost aktualizována dalším školením.

Pro společnosti existuje také možnost několika denního školení kurzu EMPRO. Kurz je zaměřen na empatický prodej a přístup lidí ve společnostech za cílem úspěšného uzavření obchodu v jakékoliv formě. I přátelský vztah může znamenat úspěšný obchod.

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosím, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky