buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

MIND CALMING

MIND CALMING

| Michal Ivanka

Dne: 29. 5. 2018

Čas: 18:00 - 21:00

Cena: 600,-

     

MIND CALMING 

Hlavním záměrem praktického programu Mind Calming je, aby úcastník měl účinný prostředek, který umocňuje mentální odpočinek, uvolnění, relaxaci a zvyšuje koncentraci. Učí efektivně spotřebovat aktuálně jen určité množství energie bez větších ztrát, které vedou k zátěžovým situacím. Příkladem jsou pak náhlá onemocnění, osobní problémy, stres, neklid, nerozhodnost a další.

Program se skládá z mnoha efektivních technik v různých kombinacích, které si účastník programu následovně intuitivně zařazuje do své každodenní disciplíny. 

Školení je velmi nenáročné, nekonfrontativní a jeho záměr je specificky směrován pouze na práci s technikami uvolňování.

Jsou použity různé formy, koncentrace, smyslové uvolnění a imaginace. Techniky vychází ze směru Intuitivní Inteligence a metody Intuitive Connection.

Skupina by neměla být větší než 14 účastníků.
Program Mind Calming je základním produktem Intuitivni Inteligence, na který lze navázat dalším prohlubujícím programem.

Témata:
ZÁKLADNÍ UVOLŇOVACÍ TECHNIKY
ZÁKLADNÍ VIZUALIZACE

EMOCIONÁLNÍ OSVOBOZENÍ
EMOCIONÁLNÍ KONTROLA

 

Mind Calming pro:

*Mentální uvolnění a relaxace

*Mentální odpočinek

*Jasnější myšlení

*Emocionální zklidnění

*Základ pro Emocionalní a Intuitivní Inteligenci

Více o lektorovi:

Michal Ivanka a metoda Intuitive Connection

Metoda Intuitive Connection začala vznikat postupně od roku 2005, kdy se její autor Michal Ivanka rozhodl cestovat po Latinské Americe. Daleko dříve si u sebe začal uvědomovat existenci schopností, které nesouvisí s tradiční výukou na školách. Existují pouze výklady o nadpřirozených schopnostech nebo psychologické teorie, z nichž zkušenosti nelze načerpat a schopnosti rozvinout. Výchozí zjištěné body pro metodu získal pravidelným tréninkem a pozorováním.

V roce 2008 se rozhodl začít studovat psychologii. Studim mu jen potvrdilo, že tradiční způsob vysvětlení, je velmi rozdílný od přímého intuitivního poznání hlavně emocionálního stavu pacienta a jeho přímého navedení do intuitivního procesu, který má velmi intenzivní efekt především v emocionální oblasti člověka.

V letech 2012 začal Michal Ivanka intenzivně pracovat na programu Intuitivní Inteligence na vyzvání Mexické univerzity rodinné psychologie ve městě Tijuana.

První program činil 4 bloky rozdělené do 4 měsíců. K dnešnímu dni má program 18 bloků a jeho kompletní studium zabere 20 měsíců. Po této době je absolvent programu schopen používat a mít vědomí o Intuitivní Inteligenci ve svém osobním životě a může používat metodu Intuitive Connection ve své terapeutické praxi.

V současnosti autor vytváří 12 měsíční výcvik pro budoucí lektory celého programu. Lektor bude muset splnit celé 32 měsíční studium a každý rok podstoupit aktualizaci programu tak, aby mohl účastníky školení certifikovat registrovaným programem Intuitive Connection – Michal Ivanka.

Metodu Intuitive Connection Michal Ivanka aplikuje také v oblastech závislostí, krizové intervence a v oblasti obchodu.

V oblasti závislostí jsou vedeny skupinové terapie zásadně dopravázené touto metodou.

V oblasti krizové intervence je profesionálům prováděno školení Intuitivní Inteligence, které jim dodá náčiní pro plynulou intuitivní intervenci v životně náročných situacích.

V oblasti obchodu pro malé a střední společnosti je veden program “Společnost bez Toxických Emocí”, který je ukončen certifikací se stejným názvem s platností jednoho roku, po uplynutí doby platnosti je společnost aktualizována dalším školením.

Pro společnosti existuje také možnost několika denního školení kurzu EMPRO. Kurz je zaměřen na empatický prodej a přístup lidí ve společnostech za cílem úspěšného uzavření obchodu v jakékoliv formě. I přátelský vztah může znamenat úspěšný obchod.

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky