buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

MEDITAČNÍ WORKSHOP: Harmonizace bytosti a srdeční čakry

MEDITAČNÍ WORKSHOP: Harmonizace bytosti a srdeční čakry

| Ing. Jiří Fiala

Milí přátelé,

srdečně Vás zvu na zážitkový workshop Harmonizace bytosti a srdeční čakry. Záměrem tohoto setkání je vyčistit a zprůchodnit energetické dráhy v těle, harmonizovat bytost jako celek a také vyčistit a zprůchodnit srdeční čakru, která je mostem mezi horními a spodními energetickými centry (čakrami). Tento workshop jsem rozdělil do tří částí:

1) na začátek vyčistíme a zprůchodníme naše těla v rámci „Hudební-meditace/relaxace za doprovodu šamanského bubnu djembe a tibetské mísy"

Začneme šamanským bubnem djembe, jehož vibrace rozproudí naši energii v těle, zprůchodní energetické dráhy a vyčistí a harmonizují naše energetická centra (čakry). Také nás více propojí se Zemí. Hudba je dynamická a vždy odráží složení skupiny. Pokračovat budeme s tibetskou mísou, jejíž tóny čistí a harmonizují naši srdeční čakru a také velmi příjemně působí na psychiku.

Při poslechu a relaxaci můžete sedět nebo ležet. Doporučuji vám vzít si pohodlné oblečení, které vám umožní se uvolnit do relaxace.

Po relaxaci následuje krátké sdílení a diskuze. Poté přestávka cca 15minut.

Čas: 17:00-18:15h

2) Vedená meditace "Harmonizace bytosti a srdeční čakry"

V této meditaci se propojíme se Zemí a vytvoříme si energetickou ochranu. Poté očistíme těla od nehmotných parazitů, zharmonizujeme elementy v těle ( vítr, voda, oheň, země) a vyčistíme a zprůchodníme srdeční čakru.

K meditaci je puštěna hudba.Meditovat je možné v sedě na zemi nebo na židli a také v leže.

Po meditaci bude krátká přestávka cca 15 minut.

Čas: 18:30-19:30h

3) Relaxace s tóny Tibetské mísy

V poslední části workshopu využijeme sílu vibrací/tónů Tibetské (zpívající) mísy a ponoříme se hlouběji do relaxace v propojení se Zemí a Vesmírem a harmonizace naší srdeční čakry. Celkově tibetská mísa velmi příjemně a blahodárně působí nejen na tělo ale i na psychiku.

Při poslechu a relaxaci můžete sedět nebo ležet.

 

Po relaxaci následuje krátké sdílení a diskuze.

Čas: 19:45-21:00h.

 

Čas: pátek 8. 10. 2021 v 17.00-21.00 hod.

Délka: 240 minut

Vstupné: 900 Kč

V případě zájmu je možné se zúčastnit jen jedné nebo dvou vámi vybraných částí workshopu, pak je cena vstupného 400 Kč/osoba/1 část.

 

Těším se na setkání a společné sdílení.

Krásné dny

Jirka

 

PS: Prosíme o včasný příchod. Rezervujte si své místo v předstihu, počet míst je umožněn dle velkosti sálu.

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky