buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

"Mayské proroctví: TŘI DNY TMY a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol", přednáška

"Mayské proroctví: TŘI DNY TMY a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol", přednáška

| Mgr. Miloš Matula, duchovní učitel, spisovatel, terapeut, badatel, cestovatel a autor v časopisu Meduňka

 

Přednáška/workshop "Mayské proroctví: TŘI DNY TMY a práce s energií podle staroegyptských mysterijních chrámových škol"

 
Jste připraveni obdržet starou formuli na to, aby transformovala váš život? Najít vnitřní štěstí? Jak eliminovat nedostatek?
 
Miloš Matula – spisovatel, badatel a duchovní učitel, se zabývá nejen učením a tradicemi starověkého Egypta (kniha Achnaton a Nefertiti, faraoni Slunce), ale též učením a tradicemi starověkých Mayů, odkazem jejich kalendáře, časovým zrychlením a transformací vědomí. Veškeré své bádání vložil do své knihy 2013: Hvězdná brána k Novému Věku.
 
Přednáška "Mayské proroctví: Tři dny tmy" bude vycházet z této jeho knihy a nastíní i změnu cyklů, transformaci vědomí a posun lidstva k vyšším duchovním pravdám. Podle Miloše Matuly je právě poslední třicetiletí (1997 – 2026) oním pomyslným 21. prosincem 2012. "Planeta Země se ponoří do šedesáti až sedmdesáti hodinové periody tmy. Nemůžeme spatřit světlo. Proč? Mayové říkají, že bychom se měli radovat, i když...". Více na přednášce/ workshopu 
 
To vše na workshopu Miloše Matuly, který vede k pochopení sebe sama ve vesmíru tak, jak se s tímto tématem pracovalo ve starověkém Egyptě. Energetická cvičení, afirmace, mantry...
"Naše spokojenost a úspěch v životě jsou spojeny s tím, jak umíme zacházet s energií a jak dokážeme její hladinu přirozeně udržovat/doplňovat. Naučte se jak energii získat a udržet, aniž byste o ni bojovali s druhými a tak vystavovali své vztahy a život strastem." 
 
MILOŠ MATULA
duchovní učitel, spisovatel, terapeut, badatel, cestovatel a autor v časopisu Meduňka, který vede své žáky k soběstačnosti a samostatnosti.
 
Délka workshopu: 18,00-20,00hod.
Cena: 490,- Kč
 

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky