buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Manuální lymfodrenáž, odborná prezentace s besedou

Manuální lymfodrenáž, odborná prezentace s besedou

| Jana Paseková, 16 let praxe s lymfodrenážemi

Datum: 8.12.2020

Čas: 18:00 - 20:00 hod. 

Cena: 350 Kč  (platba v hotovosti přímo lektorce)

Mamuální lymfodrenáž považuji za řešení mnohých zdravotních potíží, ale především za prevenci zdraví. Mám 15-leté zkušenosti.
I když je dnes metoda manuální lymfodrenáže v povědomí lidí více než v době, kdy jsem začala terapii sama praktikovat, rozhodla jsem se ji v pravidelných intervalech propagovat a šířit prostřednictvím besed v Institut pro krásu a zdraví v centru Prahy, kde provozuji svoji terapeutickou činnost.

Mnozí případní zájemci o tuto unikátní metodu, kterou se dá doplnit léčení a řešení mnohých zdravotních potíží, se tak mohou při besedě dovědět konkrétní informace, týkající se možností zlepšení jejich stavu na všech úrovních Bytí a dopadů po absolvování terapie manuální lymfodrenáže na jejich fyzický, psychický i mentální stav.

Zvu Vás tímto srdečně na společná setkání, kde můžete lépe pochopit význam lymfatické systému ve vašem těle.

Těším se na společné setkání 

Jana

 

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky