buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Léčivý pobyt v Itálii - se seberozvojem, poznáváním a odpočinkem

Léčivý pobyt v Itálii - se seberozvojem, poznáváním a odpočinkem

| Blanka Demčáková, terapeut duševního růstu

Pojedeme spolu do Itálie? ještě zbývají 2 volná místa 

10. - 17.9.2022

 

Srdečně Vás zvu na léčivou dovolenou pro tělo i duši

na venkově ve Střední Itálii - Monte Porzio. 

Užijete si ideální spojení příjemné dovolené v přírodě a zároveň práce na sobě při společných aktivitách s dostatkem času pro osobní relax:-) 

CENA 13.000 Kč

Cena zahrňuje ubytování a stravu, kterou připravujeme spolu.

Ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích v areálu Vernuco, 10 km od moře, odlehčená strava, společné tvoření, skupinové terapie, koupání v moři i v bazénu, odpočinkové vyžití, půjčovna kol, prohlídka zajímavých okolních míst, večeře ve vyhlášené italské rodinné restauraci Montecuco, dostatek osobního volna.

Účastníkem pobytu se stáváte zaplacením zálohy 5.000Kč do 15.8.2022. Uzávěrka je 30.8.2022. Celou částku je potřeba doplatit max do 30.8.2022. Ideálně prosím uhraďte celou částku najednou. 

Doprava (+pojištění) je individuální a není zahrnuta v ceně (ráda doporučím nebo lze dle možností účastnic zorganizovat hromadně spolu svezení).  

Těším se na Vás a společné zážitky:-)

Pro další informace jsem Vám plně k dispozici: info@avasa.cz, 604300189

Blanka Demčáková

poradenství osobního růstu, životní koučink, typologie osobnosti, duchovní numerologie, psychosomatika, mapa duše, on-line programy, semináře a kurzy

 

Zde si můžete prohlédnout fotky: http://www.agriturismovernuccio.it/?fbclid=IwAR3Zb8KE5d3MXTSeMaJ3v0Y3vvDHtNcnPZkDYD-07DUxhC9R9p3c_9HMuQM

 

  

 

 fotky na letáku jsou z minuloročních pobytů 2021: 

 

 

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky