buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Léčivý pobyt se seberozvojem, poznáváním a odpočinkem v ITÁLII

Léčivý pobyt se seberozvojem, poznáváním a odpočinkem v ITÁLII

| Blanka Demčáková, terapeut duševního růstu

 

25.9. - 2.10.2021

 

Srdečně Vás zvu na léčivou dovolenou pro tělo i duši

na venkově ve Střední Itálii - Monte Porzio. 

Užijete si ideální spojení příjemné dovolené v přírodě a zároveň práce na sobě při společných aktivitách s dostatkem času pro osobní relax:-) 

CENA 13.000 Kč

Cena zahrňuje ubytování a stravu.

Ubytování ve 2 lůžkových pokojích v areálu Vernuco, 10 km od moře, odlehčená strava, společné tvoření, skupinové terapie, koupání v moři i v bazénu, odpočinkové vyžití, půjčovna kol, prohlídka zajímavých okolních míst, večeře ve vyhlášené italské rodinné restauraci Monte, dostatek osobního volna.

Účastníkem pobytu se stáváte zaplacením částky.

Doprava (+pojištění) je individuální a není zahrnuta v ceně (ráda doporučím nebo lze dle možností účastnic zorganizovat hromadně spolu svezení).  

Těším se na Vás a společné zážitky:-)

Pro další informace jsem Vám plně k dispozici: info@avasa.cz, 604300189

Blanka Demčáková

poradenství osobního růstu, životní koučink, typologie osobnosti, duchovní numerologie, psychosomatika, mapa duše, on-line programy, semináře a kurzy

Zde si můžete prohlédnout fotky: http://www.agriturismovernuccio.it/?fbclid=IwAR3Zb8KE5d3MXTSeMaJ3v0Y3vvDHtNcnPZkDYD-07DUxhC9R9p3c_9HMuQM

 

  

 

 

 

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.