buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

KURZ OSOBNÍHO ROZVOJE: Naplň štěstím sám sebe, své blízké i ostatní

KURZ OSOBNÍHO ROZVOJE: Naplň štěstím sám sebe, své blízké i ostatní

| Blanka Demčáková, Alexandr Tóth

Naplň svůj život, tím co hledáš

Nauč se žít, tak jak by sis přál. Dej svému životu křídla - nabídni světu svoji výjimečnost a rozvíjej své dary.

Nekonečné a neustálé hledání musí jednou skončit. Vaše lidská podstata stále hledá a nedá pokoj, dokud nenajde to, co naplní váš život. Víte, že stačí jenom naplnit své nitro potřebným poznáním? Pouze ta pravá cesta dává vzhlédnout k duchovní lehkosti a svobodě. Stačí otevřít váš duchovní zrak, abyste mohl/a vidět a porozumět věcem z nitra. Protože Pravda je tak blízko a vše je jednodušší, než jste kdy tušil/a.

"Nejsi tak náhodou zatím skrytá osobnost ? Dovol si být jiný! Poznej a projev svou výjimečnost a dá ti to smysl života. Tvůj čas jako housenky vypršel… tvá křídla jsou připravena."

Díky této době jsme pobízení k tomu, abychom hledali cestu k vnitřnímu naplnění, k nevyhnutné změně vlastního seberozvoje, k uvědomění. Požaduje se po nás, abychom s veškerou laskavostí nahlédli do svého srdce a dopřáli mu potřebnou péči a pozornost. 

Kurz probíhá  v čase 10.00 - 18.00 hod. v centru AVASA.

Jedná se o ucelený komplex seberozvojových technik, toho nejlepšího z terapeutické praxe a poznávání ověřeného zkušenostmi.

Kurz Vám poskytne nové možnosti a ukáže cestu jak pozvednout kvalitu svého života a dát mu ty správné hodnoty. Naučí Vás nové způsoby jak se dívat na život a taky získáte dovednosti, které pomůžou rozvinout vaše vnitřní dary. Budeme tou bezpečnou podporou na začátku vaši transformace. Jste připraveni. Start už máte za sebou, pokrok prožijete s námi a rozmach Vám ukáže život, který po kurzech budete mít.

S láskou a lehkostí vás provedeme a těšíme se na společné setkání

Blanka a Alexandr

 

Cena: 3 300 Kč v hotovosti na místě

Další informace: 
S sebou pohodlné oblečení, psací potřeby

Program:

 

 Naplň štěstím sám sebe, své blízké i ostatní

Užívej si svého poslání

Jak se stát viditelným pro ty správné lidi. Koučovací techniky. Intuitivní terapie. Regrese. Páchání dobra aneb princip pomáhání je duchovního druhu. Uchopení trojjedinnosti v nás. Převezmi zodpovědnost za svůj život a naplánuj si novou budoucnost. Kompas na cestě životem – rezonance s naším Vyšším Já. Sebepoznávání z pohledu duchovní numerologie – proč mám takové jméno, do jakého rodu jsem se to jen narodil a co to pro mě znamená? Odhalení svého životní poslání a jeho sdílení pro svět. Přijímám a děkuji - Kniha vděčnosti,  10 prstů vděčnosti. Naslouchání hlasu své duše v bdělosti – vědomé žití tu a teď. Víra v neviditelný svět. Tréning ducha – spojení s vyššími úrovněmi. Sebepřekonávání  - zbavení se starých přesvědčení a zvyků, nový pohled na život. Pokora  a její přirozenost.  Koncentrace „Chrám obnovy“

Datum konání: 17. - 18. 8. 2019 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky