buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Kurz celostní péče o zdraví prsou

Kurz celostní péče o zdraví prsou

| Sandipa

Kurz celostní péče o zdraví prsou
 
Založeno na ayurvédské terapii Sahasi Breast Care Massage Therapy
 
Víte, že pro ženu je nezbytné věnovat svým prsům více kvalitního času než jakémukoli jinému orgánu v jejím těle? 
 

Podle posledních dostupných údajů se většina problémů žen týká ženských prsou. Vzhledem k modernímu životnímu stylu ženy ve velmi mladém věku trpí různými onemocněními prsu. S nezdravou prsní tkání souvisí i problémy s hormonálním a reprodukčním systémem.

Podle ájurvédy musí každá žena pečovat o svá prsa, protože na zdraví prsní tkáně závisí celé její zdraví, fyzické, duševní i emocionální. Ženy mohou dosáhnout pevného zdraví tím, že budou pečovat o svá prsa a budou pravidelně absolvovat Terapeutickou masáž prsou – Sahasi Breast Care Massage Therapy.

V kurzu se Sandipou budeme praktikovat celostní přístup k prsům. Naučíme se snadné meditační techniky pro uvolnění napětí v psychice, jógové asány pro rozpouštění toxinů a důkladnou sebemasáž pro každodenní podporu zdraví a pevnost poprsí. Seznámíme se s vitálními energetickými body důležitými pro podporu krevního oběhu a na závěr budeme praktikovat tantrickou meditační techniku probouzejici kreativitu – základní kvalitu ženských prsou. Dostaneme nezbytné informace o základní péči o prsa a další užitečné tipy, jak pečovat o ženské zdraví. 

S sebou: Pohodlné bavlněné oblečení. Na sebepečující masáž si přineste ručník, do kterého si po masáži můžete otřít hrudník. Budeme používat sezamový olej, pokud preferujete jiný, necháme na vašem zvážení. 

Na kurz přijďte prosím o 15 min dříve, abyste měly dostatečný čas se převléknout a připravit se. Budeme začínat včas. 

Cena: 550 Kč
Čas: 18.00-20.00h
Uzávěrka přihlášek 1.6.2024 (příp. dříve, s ohledem na kapacitu v mísnosti)
 
Lektro: Sandipa Simová
www.sandipa.cz
 
 

Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky