buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Kundalini jóga - ukázková lekce

Kundalini jóga - ukázková lekce

| Marcela Rešlová

Srdečně Vás zvu na seznámení s Kundalini jógou, která kombinuje fyzické cvičení, dýchací techniky, meditace, mantry a relaxace. 

Kundalini jóga je jóga vědomí, pracuje s vědomím člověka a jeho vnitřní energií. Je to technika, při které zkoumáte sami sebe, probouzíte vnitřní sílu a kreativní potenciál. Efektivním využitím svých vnitřních zdrojů můžete v životě dosáhnout čeho chcete, být šťastnější a spokojenější.

Speciální cvičební sestavy (krije), harmonizují nervovou soustavu a endokrinní systém, zvyšují pružnost páteře, povzbuzují látkovou výměnu a krevní oběh. Fyzické cvičení a dechové techniky (pránajáma) jsou základ fyzického i psychického zdraví organismu. Meditační techniky pomáhají ztišit mysl a vědomě pozorovat myšlenkové pochody a procesy. Meditace a práce s myslí je doprovázena zvuky, recitací manter, vizualizací a dechem. Podporují pozitivní přístup k životu, radost, kreativitu a vitalitu. Spojte se se svým tělem, srdcem, duší a žijte život podle svých představ v lásce, harmonii a beze strachu.

Kdy: v úterý 15.10.2019 od 16:30 do 17:30 hod.

Cena: 200 Kč

Na sebe: pohodlné, ideálně bílé oblečení (nemusí být, ale pokud máte alespoň tričko, je to vhodnější)

Lekce je vhodná pro každého, kdo se chce věnovat sám sobě. Podložky jsou k zapůjčení přímo na místě. V případě těhotenství či zdravotní obtíží informujte lektorku. 

Marcela Rešlová
certifikovaná lektorka kundalini jógy  

+420 724 159 398

Na ukázkovou hodinu bude navazovat uzavřený kurz Kundalini jógy od 22.10. do 8.12. každé úterý 16:30 - 17:30 hod. Podrobnější info najdete zde.


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky