buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Jemná síla ženství - sebeláska a spokojenost

Jemná síla ženství - sebeláska a spokojenost

| Kristýna Pechová

Pět půldenních dopoledních setkání v ženském kruhu. Povídání, vizualizace a meditace na téma láska, vztahy, hranice, ženské sebevědomí. 

20.01. sebeláska a spokojenost
03.02. hranice a sebevědomí
17.02. mé dary a talenty
03.03. moje vztahy a láska
17.03. ženská energie v mužském světě

Jednou za dva týdny ve středu od 9 do 13 hod. v centru Avasa na Florenci. Od 20.1. do 17.3. 2021.

Cena: 3 500 Kč/cyklus, samostatně 800 Kč

Kontakt: 607 654 352, kr.pechova@email.czwww.happy-mind.cz

Až se setkáme naposledy, budete jiné. Víc samy sebou. Spokojenější, vědomější ženy. Ženy!

Témata setkání:

1. SEBELÁSKA A SPOKOJENOST 

Základem je být sama v pohodě.My ženy jsme vztahově orientované. Přitom moc dobře víme, že naše naše vztahy a rodiny jsou nejspokojenější, když je nám samotným dobře. Začneme tedy u sebe. Otevřeme své srdce. Konejšíme své vnitřní dítě. Pro sebe. I pro ně.

2. HRANICE A ŽENSKÉ SEBEVĚDOMÍ 

Jak být sama sebou a přitom mít spokojený vztah?Hranice. Velké ženské téma. Souvisejí se sebevědomím. Když jsme zdravě sebevědomé, nemáme problém si pustit druhé k tělu, protože víme, že můžeme kdykoliv říct ne. A říkáme ne. Nevyklízíme prostor ani nedominujeme. Máme zdravé vztahy.

3. MOJE ŽENSKÉ DARY A TALENTY 

Základ ženského sebevědomí.Teprve až budeme znát své ženské dary, až je budeme žít a vážit si jich, ocení je i druzí. Známe je? Vážíme si jich? Je to jen na nás. Jinak budou stále víc uznávané mužské atributy žití, jsou víc viditelné a platem vyčíslitelné.

4. MOJE LÁSKA A VZTAHY 

Naučíme se léčit vztahy. To je naše ženské umění.Proč jsou v současnosti vztahy tak zraněné? A proč jsou nejvíc zraněné právě ty naše nejbližší? Naučíme se poznat, co mezi námi leží. A uvolnit to. Pak si od srdce odpustit.  Chceme to, i v těch nejzraněnějších vztazích, kde máme právo být ublížené. Protože se na prvním místě uleví nám samým.

5. ŽENSKÁ ENERGIE V MUŽSKÉ SVĚTĚ 

Jsem ženou a přitom mám přístup k mužské energiiMy ženy někdy sklouzáváme do mužských energií. Abychom nebyly slabé. Zranitelné. Závislé. Důvodů je spousta. Pak ale vypadáváme ze své ženské role. Pak nemáme dost prostoru pro své nádherné ženství. Naučíme se pracovat se svou vnitřní mužskou energií, pojmenovanou Jungem animus.


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky