buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Intuitivní kreslení za doprovodu Tibetské mísy - živý workshop

Intuitivní kreslení za doprovodu Tibetské mísy - živý workshop

| Mgr. Blanka Demčáková a Ing. Jiří Fiala

Milí přátelé,

srdečně Vás zveme na zážitkový živý workshop - Intuitivní kreslení za doprovodu Tibetské mísy. 

Na začátku workshopu se společně vyladíme, zharmonizujeme svou bytost tóny Tibetské mísy a pustíme se do kreslení. Intuitivní/automatická kresba je jedna z možností, jak pochopit sám sebe, je cestou k pochopení vlastního já, svých přání, tendencí a směřování.
 
Při automatické kresbě budete vnímat blažené tóny tibetskké mísy, které vám umožní se více uvolnit a více se na sebe naladit, můžete prožívat radost, pociťovat volnost a vnitřní radost z možnosti uvolnění (rozvoj kreativity, tok inspirace, hledání netradičních řešení, překročení svých omezení).
 
Workshop je vhodný pro všechny, tj. i pro ty, kteří mají strach z kreslení nebo si nevěří - k tomu vám doplním svou osobní zkušenost - před cca 10lety bych se této možnosti kreslení vysmál a odmítl ji, tehdy jsem ještě žil v tom, že neumím kreslit a že mne za to všichni odsoudí - tak, jak to dřív dělávali (škola, rodina, kamarádi). Ale mé vnitřní vedení a vnitřní síla mne přesto přivedly k malování obrazů a posledních pár let nejradši maluji na velká plátna (140 x 90 cm) - za což jsem ze srdce vděčný. Dnes, na základě mé osobní zkušenosti, už vím, jak vyjít z tohoto strachu a naopak v sobě opět probudit Tvůrce. Tak přijď/te na náš workshop, jste srdečně zváni.

Čas: pátek  26. 11. 2021 v 19.00-21.00 hod.

Vstupné: 444,- Kč/osoba.

Těšíme se na setkání a společné tvoření/sdílení.

Krásné dny

Blanka a Jirka

PS: Prosíme o včasný příchod. Rezervujte si své místo v předstihu, nejlépe do 25.11.2021, počet míst je umožněn dle velkosti sálu. Akce se koná od 2 přihlášených účastníků. 

Rezervace: využijte náš kontaktní formulář nebo telefonicky na čísle: 734 384 673.


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky