buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Hormonální jógová terapie pro ženy - celodenní seminář

Hormonální jógová terapie pro ženy - celodenní seminář

| Frída Gedeonová

 
 
Dne: sobota 16. 6. 2018 
Čas: 09:00 - 19:00 hod.
Cena: 2500 kč
(v ceně jsou podklady pro cvičení doma)

 V důsledku individuálního přístupu je počet míst omezen. Přihlásit se můžete pomocí formuláře nebo na e-mailové adrese frida@kurzy-hormonalni-jogy.cz a telefonním čísle 606 738 530, kde Vám rádi sdělíme bližší informace.

Pro závaznou rezervaci místa je potřeba uhradit zálohu 1.500,- Kč předem. 14 dní před konáním semináře se záloha nevrací. Možnost poslat  za sebe náhradnici.

 

Hormonální jógová terapie pro ženy

Hormonální jógová terapie (HJT) je přírodní léčba na základě sestavy cviků, které Dinah Rodrigués z Brazílie vytvořila speciálně pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou. Je zaměřena na zmírnění a postupné odstranění potíží žen, které trpí nízkou hladinou hormonů. HJT pomáhá při:

předčasná menopauza a menopauza, návaly, nespavost, podrážděnost, snížení paměti, deprese, emocionální nestabilita, nízké libido, urogenitální suchost, ztráta vitality, migrény, premenstruační syndrom, cysty na vaječnících, polycystické vaječníky, ztráta menstruace a ovulace, neplodnost, inkontinence, osteoporóza, syndrom karpálního tunelu, nedostatečná činnost štítné žlázy, padání vlasů, lámavé nehty, suchá pleť, akné.

Díky cvičení se zharmonizuje celý hormonální systém- HJT pracuje s celým tělem, působí na aktivaci vaječníků, hypofýzy, štítné žlázy, příštítných tělísek a také nadledvinek, které také hrají významnou roli při produkci hormonů. Kromě odstranění výše zmíněných nežádoucích symptomů HJT podpoří  celkový zdravotní stav, zvýší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, urychluje metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli. Rozvíjí sebevědomí a pocit sebedůvěry.

 Během semináře se naučíte celou sestavu HJT, kterou si pak můžete cvičit doma. Cviky jsou jednoduché, začít cvičit můžete v každém věku a i ty ženy, které jógu nikdy necvičily.  

                  Více na   www.hormonalni-jogova-terapie.cz  nebo tel.606738530 

                     

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky