buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ENERGY - Měření Supertronic, EAV – energetická diagnostika

ENERGY - Měření Supertronic, EAV – energetická diagnostika

| Kateřina Kochová, terapeut Energy

Milí přátelé a příznivci zdravého života, 

dovolujeme si vás pozvat na energetickou diagnostiku, díky které zjistíte v jakém stavu se nachází vaše orgány, funkční systémy či tkáně. Také doporučujeme všem, co byli už na měření v předchozích měsících, aby se přihlásili na kontrolu (přeměření).

Pomocí měření přesně definovaných akupunkturních bodů zjišťuje energetický stav akupunkturních drah, vnitřích orgánů, jež jsou s těmito drahami spojeny, a také stav anatomicky či funkčně spojených tkání.

Naměřené hodnoty nám umožňují rozpoznat, zda se orgány, funkční systémy či tkáně nacházejí ve stavu podráždění, zánětu, normální adaptační funkce nebo degenerativním stavu. Energetická diagnostika z pohledu Vollovy metody zkoumá odpověď akupunkturních bodů na průchod stejnosměrného proudu o velmi nízké voltampérové charakteristice. Tímto způsobem dostáváme obraz jak o energetickém stavu akupunkturních drah, tak o stavu orgánů a tkání, jež jsou k drahám přiřazeny.

Pro diagnostiku EAV používáme vlastní, originálně vyvinutý měřicí přístroj Supertronic. Kdy je vyšetření Supertronicem nejvíce přínosné?

Největší přínos této metody je v prevenci, a také tam, kde klasická medicína neodhalí příčinu nemoci nebo nezná prostředky k jejímu vyléčení.

Je klasická a nekonvenční medicína v rozporu, nebo se doplňují?

Klasická a nekonvenční medicína si nekonkurují, nejsou v žádném rozporu. Různými úhly pohledu rozšiřují možnosti jak diagnostiky nemocí, tak i léčby.
Jejich současné použití je pro vyšetřovaného člověka ideální, protože umožňuje s vyšší účinností zjistit příčinu patologie a také navrhne léčbu šitou na míru.

Jak se připravit na vyšetření?

Vyšetřovaný by neměl přijít fyzicky či psychicky vyčerpán, ve stadiu akutního infekčního onemocnění, min. 2 hodiny před vyšetřením nekouřit a nepít kofeinové ani energetické nápoje. Na ruce a nohy neaplikovat žádný krém. V den vyšetření brát jen nezbytně nutné léky, žádné jiné léky ani potravinové doplňky. Měření probíhá z plosek chodidel. 

 

Termíny pro rezervaci : 13:00h, 13:45h, 14:30h, 15:15h, 16:45h, 17:30h  (délka měření cca 45 minut - objednejte si svoji konkrétní hodinu měření)

CENA: 350 Kč.

Rezervujte si svůj termín v předstihu přes kontaktní formulář nebo použijte rychlé kontakty. 

Těšíme se na setkání s vámi. 

Pěkné dny

Kateřina Kochová

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky