buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Dopolední lekce cvičení Čchi kung - Osm kusů brokátů

Dopolední lekce cvičení Čchi kung - Osm kusů brokátů

| Petra Hrubá

Dopolední lekce cvičení Čchi kung - Osm kusů brokátů

Den: 16.5.2018

Čas: 11:00 - 12:15 hod. 

Cena: 200 Kč/lekce

Lektorka: Petra Hrubá

Chcete znát tajemnství zdraví a krásy?

Čchi kung je tradiční čínské umění. Sestava Osm kusů brokátů zlepšuje imunitní systém, odstraňuje bolesti zad a páteře, posiluje vnitřní orgány, vazy a svaly v těle, odstraňuje stres a napětí. Dodejte svému tělu energiii a ztište své myšlenky. Cvičení vám přinese zdraví a nečekanou radost! 
 
Tato sestava je klenotem čínského umění a skládá se z 8 cviků. Je zaměřena na fyzické tělo a především na zesílení všech vnitřních orgánů, protažení páteře a posílení zad. Odstraňuje stres, únavu a napětí ve svalech. Tento dokonalý komplex osmi cviků upravuje všechny funkce organismu, zvyšuje psychickou a fyzickou kondici a má pozitivní dopad na zdraví a psychiku člověka.

Více na www.zdravispetrou.cz.

Nevyhovuje Vám čas kurzu? Jsem vám k dispozici i na individuální lekce čchi kungu.


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky