buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Dopolední lekce cvičení Čchi kung - Osm kusů brokátů

Dopolední lekce cvičení Čchi kung - Osm kusů brokátů

| Petra Hrubá

Dopolední lekce cvičení Čchi kung - Osm kusů brokátů

Den: 16.5.2018

Čas: 11:00 - 12:15 hod. 

Cena: 200 Kč/lekce

Lektorka: Petra Hrubá

Chcete znát tajemnství zdraví a krásy?

Čchi kung je tradiční čínské umění. Sestava Osm kusů brokátů zlepšuje imunitní systém, odstraňuje bolesti zad a páteře, posiluje vnitřní orgány, vazy a svaly v těle, odstraňuje stres a napětí. Dodejte svému tělu energiii a ztište své myšlenky. Cvičení vám přinese zdraví a nečekanou radost! 
 
Tato sestava je klenotem čínského umění a skládá se z 8 cviků. Je zaměřena na fyzické tělo a především na zesílení všech vnitřních orgánů, protažení páteře a posílení zad. Odstraňuje stres, únavu a napětí ve svalech. Tento dokonalý komplex osmi cviků upravuje všechny funkce organismu, zvyšuje psychickou a fyzickou kondici a má pozitivní dopad na zdraví a psychiku člověka.

Více na www.zdravispetrou.cz.

Nevyhovuje Vám čas kurzu? Jsem vám k dispozici i na individuální lekce čchi kungu.


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosím, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky