buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Dechové techniky: satori, sati a sate dýchaní - celodenní workshop

Dechové techniky: satori, sati a sate dýchaní - celodenní workshop

| Angel Buna

Datum: sobota 12.1.2019

Čas: 10:00 - 17:00 hod.

Cena: 2 200 Kč

Lektor: Angel Buna

 

S a t o r i  vnitřní procitnutí, vhledy, které řeší podvědomě náš současný tělesný a duševní stav přítomnost a budoucnost. Rytmickým podvědomým dýcháním okysličujeme tělo do takové míry, že se z buněk uvolňují potlačované emoce. Prožijeme extázi univerzálního pročistění, naše vnitřní traumata se uvolní a získáme pohodu a klid.

S a t i  schopnost prožívat psychické a tělesné jevy. Zvyšuje vnitřní a vnější bdělost, toto co probíhá v přítomném okamžiku.

S a t e, zklidňujeme mysl a uvědomělou pozornost soustředíme na vědomé vnímání. Pozorováním jednotlivých myšlenek a soustředění se na vnitřní pocity a vjemy. Zážitky jsou individuální u každého jiné a reflektuji náš zdravotní stav, naší psychiku, osobní zážitky a vjemů

Všichni toužíme po štěstí a radosti, nikdo nechce žít v trvalém utrpení, bolestech, strachu a smutku. Naše požitky jsou příjemné nebo nepříjemné a to duševní i tělesné, navíc ovlivňuji naše  myšlenky,  nálady a zdraví. Jedna z metod, jak ovlivnit své emoce a navodit si vnitřní klid transformaci vědomého vnímáním našeho dechu, který je zrcadlem našeho zdraví.

 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky