buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

CO TI CHCE SDĚLIT TVÁ DUŠE? 20 min.výklad s tvoji kartou pro Sebeléčení, online

CO TI CHCE SDĚLIT TVÁ DUŠE? 20 min.výklad s tvoji kartou pro Sebeléčení, online

| Blanka Demčáková

Máte možnost, abychom se za 20 minut zaměřili na to podstatné ve vašem životě a spustili tak v sobě ozdravný proces sebeléčení.

  • Možná někde hluboko v duši cítíte neklid, který vám napovídá, že v životě chcete víc a netušíte co vás podvědomě vnitřně omezuje na cestě vpřed
  • Možná nevíte přesně, co potřebujete změnit jinak a co v sobě popíráte
  • Můžete mít třeba jen pocit, že přišel čas k proměně a získaní opravdové sebelásky, důvěry ve svou intuici, a uchopení odvahy
  • Anebo byste rádi proměnili náročné emoce, myšlenkové vzorce a nevyhovující energie, které zažíváte.

  Poskytnu vám vhled a sdělení, přivedu vás blíže k vašemu pravému já.

  A jakou hodnotu má pro vás vaše já? Objednejte si svých 20 minut za symbolických 200Kč. Domluvíme se na vhodném čase a následně Vám zavolám s výkladem. Nebo vám vystavím dárkový poukaz, pokud byste chtěli někoho potěšit nebo vnímáte, že to přímo potřebuje.

  Zakoupením této služby zároveň podpoříte fungování centra AVASA (www.avasa.cz), aby po překlenutí této náročné doby, mohlo i nadále sloužit lidem k jejich osobnímu růstu a obecnímu prospěchu. Děkuji vám z celého srdce a ať tím mnohonásobně získáte.

  https://www.avasa-shop.cz/webinare/vyklad-online--co-ti-chce-sdelit-tva-duse/

Blanka Demčáková


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky