buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

CESTA VPŘED - Tibetská mísa a její použití v běžném životě - živý workshop

CESTA VPŘED - Tibetská mísa a její použití v běžném životě - živý workshop

| Ing. Jiří Fiala

Milí přátelé,

srdečně Vás zvu na zážitkový workshop v cyklu mých akcí CESTA VPŘED - Tibetská mísa a její použití v běžném životě. 

Přednášku započneme bylinným čajem a povíme si informace a zajímavosti k Tibetským mísám, ke kterým jsem intuitivně došel za dobu jejich užívání. Součástí workshopu jsou krátká ozdravená cvičení s mísou, techniky hraní na mísu a také hudební relaxace. Proto vám doporučuji, pokud tibetskou mísu máte, vemte si ji s sebou.

Tóny/vibrace této mísy také čistí a harmonizují naši bytost jako celek a také velmi příjemně působí na psychiku, navozuje stav blaženosti atd. 

Čas:  19.15 - 21.15 hod.

Délka: 120 minut

Vstupné: 500 Kč/osoba 

Akce se koná při účasti minimálně 2 účastníků. 

Těším se na setkání a společné sdílení.

Krásné dny

Jirka

www.cestavpred.eu 

FB: Aquila Jirka

PS: Prosíme o včasný příchod. Rezervujte si své místo v předstihu - nejlépe do 18.3.2022 - počet míst je umožněn dle velkosti sálu a to maximálně 10 lidí. 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky