buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

CESTA VPŘED – Hudebně meditační večer s šamanským bubnem djembe a tibetskou mísou

CESTA VPŘED – Hudebně meditační večer s šamanským bubnem djembe a tibetskou mísou

| Ing. Jiří Fiala

Milí přátelé,

srdečně Vás zvu na zážitkový workshop: „CESTA VPŘED – Hudebně meditační večer s šamanským bubnem djembe a tibetskou mísou“. Tento večer je opravdu pro každého:) 

Večer započneme bylinným čajem  a krátkým povídáním, ať se na sebe vyladíme. Workshop, jak už název napovídá, se skládá  ze 2 částí – část s bubnem a část s mísou. Buben djembe je pro mne síla, element větru a Země; silné napojení na Vyšší Já a vyšší světy. Tibetská mísa je pro mne pohlazením, krásné zvučné a ladivé vlny, které prochází celou bytostí... tkáněmi, kostmi, energetickými těly…skrze celou bytost.  

Rytmy šamanského bubnu djembe z nás odplaví nahromaděný stres, rozproudí naši energii v těle, zprůchodní energetické dráhy a vyčistí a harmonizují naše energetická centra (čakry). Také nás více propojí se Zemí, se Zdrojem (Sluncem) a naším "Vyšším Já". Hudba je dynamická a vždy odráží složení skupiny.

Pokračovat budeme s Tibetskou mísou, jejíž tóny ještě hlouběji pročistí a harmonizují naši srdeční čakru, vnitřní ženu a vnitřního muže. Zvuky/vibrace Tibetské mísy velmi příjemně působí na psychiku, navozují  stav blaženosti a harmonie. Při hraní na tibetskou mísu vytahuji pro nás andělské karty pro lepší porozumění tomu, co jsme tímto večerem ukončili a co nás čeká na naší CESTĚ VPŘED. 

Celkově se po workshopu budete cítit mnohem lépe než na jeho začátku – může to být některý z těchto pocitů a nebo také všechny :)  - rozprouděně/ uvolněně/ uzemněně či lehce, v harmonii, vnitřním míru a klidu. Tento workshop můžete navštěvovat pravidelně neboť vás pokaždé silně podpoří na vaší cestě životem energiemi Země a Zdroje a také energiemi Lásky.

Při poslechu a relaxaci můžete sedět nebo ležet. Doporučuji vám vzít si pohodlné oblečení, které vám umožní se uvolnit do relaxace.

Čas:  19.15 - 20.45 hod.

Délka: 90 minut

Vstupné/Energetická výměna: 350 Kč. Vstupné se platí v hotovosti na místě přímo lektorovi.

Těším se na setkání a společné sdílení.

Krásné dny

Jirka Fiala

Facebook: Aquila Jirka

www.cestavpred.eu 

 

PS: Prosíme o včasný příchod. Rezervujte si své místo v předstihu, počet míst je umožněn dle velkosti sálu a to na 10 lidí.

 

Akce se koná 2x měsíčně v pondělí od 19.15 hod.-)

Termíny další akce:  14.3., 28.3.2022

 

Hudba nemusí být jen zvukovou kulisou nebo pro zábavu. Určitá hudba nás může uvolňovat, harmonizovat, čistit, léčit, transformovat, propojovat mozkové hemisféry, rozšiřovat vědomí a vést na naší cestě. Léčivých zvuků a vibrací starých hudebních a etnických duchovních nástrojů můžeme využívat např. při meditativních hudebních relaxacích.Uvolněte se a otevřete se harmonickým tónům a vibracím jedinečných terapeutických nástrojů, tzv. nástrojů vnitřní transformace.

Léčebné, harmonizační, relaxační i spirituální účinky zvuků a vibrací jsou známy tisíce let, ale postupem času a odklonem od přírody a přirozenosti byly téměř zapomenuty. V dnešní době je léčení pomocí zvuků a vibrací opět na vzestupu a začíná se používat čím dál více, např. v oboru zvaném muzikoterapie. Nejnovější vědecké výzkumy potvrzují, že určité zvuky, vibrace a frekvence uvolňují fyzické i psychické napětí, harmonizují tělo i duši, propojují mozkové hemisféry a léčí různé nemoci a jiné problémy na fyzické i psychické úrovni.

Z šamanských tradic je známo, že se pomocí určitých zvuků a rytmů můžeme dostávat i do rozšířených stavů vědomí. Používáním těchto nástrojů (a zpěvu) si můžeme udržet (a nebo znovu nalézt) klid, radost, zdraví a harmonii. Je to jedna z cest vnitřní transformace.


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky