buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Cesta k přijetí a naplnění své podstaty ŽENSKOSTI

Cesta k přijetí a naplnění své podstaty ŽENSKOSTI

| Mgr. Blanka Demčáková

 

Bytost bez deprese, nemůže být ŽENA .-)

Mnoho let jsem si myslela, že muži to mají v životě snazší. Postupně jsem pochopila, že být ženou je pro mne životní výhoda a že mám opravdu za co děkovat - přijala jsem své ženství.

Moje cesta k ženskosti byla docela drsná, koneckonců jako já sama. Začala tím, že při narození mi omylem přidělili rodné číslo v mužském tvaru. Změnili mi ho až den před svatbou, měla jsem 22 let. Přišlo se na to, až když jsem se vdávala, takže dalo by se říct, že jsem se od toho momentu (pouze) „oficiálně" stala ženou. A když k tomu přidáme ještě generační výchovu, může nám přijít, že osud k nám někdy není až moc nakloněný.-) Věřím však, že vždy se věci dějí pro to, aby z nás vytáhli to nejlepší dobro. Od té doby uběhlo 21 let a teď je moje cesta už mnooohem ženštější.

Ani vy nevěříte na náhody? Já tedy určitě ne. A tak jsem hledala v této náhodě souvislosti a signály pro sebe. Začala jsem si uvědomovat, že téma ženství je pro mne jedno z těch zásadních v životě, a proto bych se s Vámi ráda podělila o své prožité poznání a zkušenosti jak jsem se s tímto tématem poprala, na co jsem přišla, i jak mi to jde.

Milé ženy, chcete si usnadnit svoji cestu životem? Ukážu Vám směr, možná zcela jiný, než jste znaly doposud. Napadlo vás někdy, proč existuje náboŽENSTVÍ a ne náboMUŽSTVÍ?

Nasedněte, ráda Vás svezu:-) A až budete chtít, chopíte se s novou inspirací pevně svého volantu, na cestě změny k ženskosti, blíže sami k sobě.

Díky Bohu, že jsem žena ...

Těším se na Vás

Blanka

 

ČAS:      10.00-17.30

CENA:    2.550 Kč


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.