buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Esence pro zdraví - jak vyléčit tělo i duši ve spojení s přírodou

Esence pro zdraví - jak vyléčit tělo i duši ve spojení s přírodou

| Aromaterapeuti centra Avasa

Provoňte si večer, užijte si chvíli pohody, odpočiňte si a připravte se na celý rok ve zdraví.


Prozradíme Vám tajemství esencionálních olejů, které úspěšně používáme i při terapeutické práci s našimi klienty. Vybrané esenciální oleje si vyzkoušíte (máme spoustu vzorek) a prožijete jejich kvalitu na vlastní nos. 

Ukážeme Vám taky doplňky stravy, které jsou doplňující řadou a sami se přesvědčíte jak chutnají: Prawtein, Spirulina, Kokosový olej a různé nosné oleje.

Přírodní cesta ke zdraví a spokojenosti začíná plným nádechem a pokojným výdechem. Esenciální oleje se používají i do aromadifuzéru, které z obyčejné domácnosti udělají rozkvetlou louku, voňavý les nebo vás prostě jenom tak uvedou svou nádhernou vůní do pohody. A pokud by se vám nějaký aromadifuzér líbil nebo to bude splňovat představy dárku, tak si ho můžete zakoupit na místě.

Těšíme se na Vás

Lukáš a Blanka

 

vše certifikované od české společnosti BEWIT

 

Dne:               4. 4. 2019

Čas:               18.00 - 19.30 hod.

Cena:             200 Kč


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky