buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

ZRUŠENO Kouzlo Access Bars - přednáška s prožitkem

ZRUŠENO Kouzlo Access Bars - přednáška s prožitkem

| Adriana Těšínská

Nový termín bude zveřejněn brzy :-)

Jak dojít ke spokojenosti sám/sama se sebou a svým životem?

Jak z těla uvolnit bolest, stres a trauma z minulosti?

Jak odemknout svůj potenciál a vykročit svou vlastní cestou?

Jak změnit nedostatek na dostatek?

 

Zvu vás na přednášku o relaxační, antistresové a uvolňující technice, o které jste možná nikdy neslyšeli. Jmenuji se Adriana Těšínská a je pro mě ctí, že vám můžu představit metodu Access Bars, se kterou se na přednášce seznámíte, a kterou si rovnou na místě vyzkoušíte na vlastní kůži.

Představte si, že by někdo stiskl knoflík a vypnul ten hlas ve vaší hlavě, který vám říká, že nejste dost dobří, že to, co děláte neděláte dost dobře, že jste nedokonalí anebo že nemůžete dosáhnout toho, o čem sníte?

Povím vám více o tom, jak Access Bars funguje. A kromě toho se dozvíte, co tato jemná technika, v rámci které se dotýkáme 32ti bodů na hlavě přináší a s čím vším v našem životě to souvisí. Prozradím vám, co se děje během sezení a mnohem více.

Access Bars se používá v rodinách, školách, v podnikání, ve sportu, ve zdravotnických službách a mnoha dalších.

Jemným dotekem se začnete uvolňovat to, co je uzamčeno a nedovoluje vám věřit, že můžete mít život který byste chtěli žít.

Dne: 20. 9. 2023

Čas: 18:00 – 20:00

Cena: 360,- Kč

Přijďte relaxovat a dozvědět se, jak uvolnit vaše problémy, starosti, strachy a úzkosti.

 

 

 

 

O mně:

Jmenuji se Adriana Těšínská a ráda na svých kurzech říkám, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost.

Vše co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme.

V roce 2017 mi do života přišla metoda Access Bars. Byla jsem nadšena její jednoduchostí a účinností a rozhodla se stát certifikovanou facilitátorkou.

Nyní dělám kurzy Access v rámci České republiky, na kterých se lidé seznamují s jednoduchými nástroji a technikami. Ty jim umožňují změnit život, opustit stará přesvědčení a omezení.

Tohle vše jim pak umožní objevit jejich vnitřní potenciál, dary a talenty, které zatím nebyli ochotni uznat nebo je vidět. Tato metoda mění lidem životy a mou vizí je, aby se o ní dozvěděl každý, kdo chce být ve svém životě šťastný.

Dovolte mi pozvat vás na kurz, kde se naučíte skvělé techniky anebo na sezení, na kterém vás budu skrze otázky navigovat na cestě k objevení sama sebe uvnitř sebe:)


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.