buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

On-line webinář: 24 hodin SEBELÁSKY

On-line webinář: 24 hodin SEBELÁSKY

| Mgr. Blanka Demčáková

Jaké vnitřní poselství v sobě skrývá sebeláska? Co je to za energii? Vztah mezi nesebeláskou a nemocí. Jak zvládnout láskyplný přístup k sobě samému?

Láska je vůbec ta nejvyšší a nejsilnejší energie. Má několik podob a  tentokrát budeme věnovat pozornost jedné z  nich – láskyplnému přístupu k SOBĚ, tedy nesobecké a zdravé sebelásce ke svému JÁ. Protože téma SEBELÁSKY je jedním z  nejakutnějších a  nejdůležitějších témat pro každého z  nás. Odvíjí se od ní kvalita našeho života, fyzické a  duševní zdraví.

Bez zdravé sebelásky nemůžeme být tou pravou láskou ani pro druhé.


Cena: 290 Kč
Čas: 19.00-20.30h

Lektor: Blanka Demčáková

Pro účast  na webináři se doporučuje rezervace místa v dostatečném předstihu, připojení probíhá přes ZOOM.

Na tento webinář se můžete připojit přes PC, notebook, tablet nebo mobilní telefon odkudkoliv. A výhodou taky je, pokud vám bude v uvedený čas přístup náhodou omezen, automaticky dostanete z webináře záznam, takže si jej můžete kdykoliv  a kolikrát jen chcete přehrát v pohodlí.-) 


Pro rezervaci místa, prosíme, vyplňte formulář zde nebo použijte rychlé kontakty: info@avasa.cz, tel. 734 384 673 (kapacita sálu omezena, prosíme o registrace předem).

Mám zájem se objednat teď

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky