buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Vánoční předprodej E-booku POKLADY DUŠE do 21.12.2020

Vánoční předprodej E-booku POKLADY DUŠE do 21.12.2020
 
Dobrý důvod, proč se těšit na Vánoce :-)

V životě každého člověka přijde chvíle, kdy si uvědomí, že by se rád cítil jinak a že potřebuje něco změnit. Když se právě rodí něco nového, tak určitě tušíme, že už nic nebude stejné, jako dřív. Každá změna totiž přináší i příležitosti pro naši hlubokou osobní proměnu. 

Nastal čas hodnot! Tato křehká, "devítiměsíční" doba korony, nám dala možnost jít ještě blíž k sobě samému. To, jak jsme žili doposud, tj. možná více rozumově, poživačně a hmotně, už teď nestačí - pouze jednostranný přístup, technický pokrok a inteligence nejsou pokrokem pro našeho Ducha. Síla působení a tlak na vyváženost v nás sílí. Kéž by nám k uvědomění stačila korona, , abychom začali více zvelebovat naši Duši. Jak zvládat náš každodenní život s nadhledem, vnitřním klidem, vyrovnaností a nezávisle?
 

Vytvořila jsem souhrn toho nejlepšího a ověřeného z mé praxe, knihu pro pomoc na cestě životem, k pochopení jeho smyslu, k vnitřnímu naplnění i k pohlazení srdce:

POKLADY DUŠE 

s podtitulem: Otevři své srdce odvaze a lásce.

Moje první elektronická kniha má 200 stran, obsahuje 53 článků a vznikla v průběhu 5-ti let v období 2015-2020, je psaná formou tematických úvah, kterými Vás postupně provedu.

Na konci každého tématu najdete motivační otázky pro sebezpytování. 

Lze s ní pracovat třeba i tímto způsobem: na začátku každého nového týdne si přečtěte jeden článek a následně se s ním zabývejte ve svém nitru - pokuste se s daným tématem v průběhu týdne ladit, zkoumat, přemýšlejte a zkuste se dostat více do hloubky. Vnímejte, co v danou chvíli prožíváte, co nového se objevuje i to, co si přitahujete do svého životaZároveň se tím obnovuje naše životaschopnost, protože veškerý náš úspěch a naše štěstí jsou výsledkem toho, co už jsme prožili uvnitř sebe. Rebel v nás, nás vyzývá, abychom byli odvážní a převzali odpovědnost za to, kdo jsme a naučili se žít svou vlastní pravdu.

 

 

Vánoční předprodej - cena 390 Kč platí do 21.12.2020
(po tomto termínu 550 Kč)
Pro objednání klikněte na tento link do e-shopu nebo napište obratem na e-mail.

 

 

 

 

 

Věřím, že v této knize najdete tu správnou podporu pro svůj život a podaří se Vám objevit poklady i mezi řádky…

V případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám plně k dispozici - neváhejte se na mě kdykoliv obrátit, ať už přímo při čtení nebo při prožívání na to navazujících zkušeností :-)
 
Srdečně zdraví a nádherný adventní čas přeje
 
Blanka z Avasy
autorka knihy
tel. 604 300 189 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky