buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

V tento listopadový čas...

V tento listopadový čas...
Milí klienti a přátelé,
přejeme Vám příjemný předvánoční čas. Letošní listopad je poněkud zrychlený a ukončujeme co se dá.-)
Všechny naše akce a semináře najdete na této stránce - můžete směle vybírat. Nabídka je různorodá, záleží jenom na Vás, v čem se najdete.
 
Vánoční masážní balíček "Sebeláska" - nechte na sebe dýchnout láskyplnou energii a dopřejte si speciální masáž
Sebeláska je tím nejdůležitějším vztahem v životě. Mějte se rádi a nechte se rozmazlovat relaxační masáží, která se provádí speciální olejovou směsí, 100% přírodním terapeutickým olejem Self Love. Na začátku si můžete vybrat vzkaz, který chcete poslat sami sobě - zkrátka něco, na co se ve svém životě právě teď potřebujete zaměřit. Masáž tak může být zacílená přímo do srdce. Na závěr navíc obdržíte inhalační tyčinku sebeláska jako dárek - můžete po ní sáhnout kdykoli, když se nebudete cítit dobře nebo posílit vztah se sebou. Tip: Máte kolem sebe někoho, kdo se potřebuje věnovat sám sobě? Potěšte ho krásným vánočním dárkem, rádi Vám vystavíme Dárkový poukaz. Délka masáže: 75 min., cena: 999 Kč.
 
Odstranění bloků z minulosti (neděle 8.12.2019)
Na tomto semináři se dozvíte, jak lze rychle a snadno odblokovat skutečné příčiny našich problémů. Naučíte se používat jednoduché a velmi účinné techniky pro práci s naším podvědomím. Zbavíte se celé řady negativních bloků, nepříjemných vzpomínek a zbytečných omezení. Pochopíte různé životní souvislosti a také to, proč se Vám v průběhu života neustále opakovaly nějaké nepříjemné situace. Podrobnější info najdete na této stránce.
 
Náprava energetiky těla a fyzického aparátu tradiční húnskou metódou
Přijede k nám známý léčitel z maďarska János Olájos - poslední volná místa máme ve středu 4.12. dopoledne. 
 
Skvělou zprávou je akceptace nových benefitních poukázek: Cadhoc, Gallery Beta, Unišek+, Unišek+ FKSP, Gallery Beta+ FKSP.
 
Další novinkou v Avase je nová terapeutka Lenka Lipenská, která nabízí konzultace Human Design.
 
A na závěr pro inspiraci do nejbližších dnů článek: Když už budu mít konečně KLID
 
Mějte se fajn a ať je dobře

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky