buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Týdenní pobyt pro ženy v Itálii 2020

Týdenní pobyt pro ženy v Itálii 2020

 

Srdečně Vás zveme na ozdravné a relaxační pobyty pro ženy ve střední Itálii - Monte Porzio, prázdninový dům VIRGINIA  

 

Jsou určeny všem ženám, které hledají ideální spojení příjemné dovolené a práce na sobě na všech úrovních svého Bytí.

 

Ozdravné a relaxační pobyty pro ženy 

Termíny 2020:

9.5. - 16.5.
16.5. - 23.5.
23.5. - 30.5. (také pro maminky s dětmi 2-6 let)
30.5. - 6.6.2020

Ubytování ve 2 a 3 - lůžkových pokojích v prázdninovém domě 10 km od moře, odlehčená strava, společné tvoření, skupinové terapie (podle zájmu), koupání v moři i v bazénu, společné cvičení, sportovní vyžití v areálu, půjčovna kol, prohlídka poutních míst v Loreto a Frassassi při celodenním výletu, návštěva šperkařství Della Rovere v Mondavio, večeře v italské rodinné restauraci a dostatek osobního volna. Podrobnější informace dostanete na Vaši e-mailovou adresu po přihlášení na pobyt. Počet míst je vzhledem ke konceptu projektu a individuálnímu přístupu omezen! 

Uzávěrka přihlášek do 31.3.2020.

 

Kdo jsme:

Jana Paseková
společné malování mandal s diagnostikou, tvoření velkých energetických mandal, předčítání knihy, terapie s polodrahokamy, manuální lymfodrenáže, masáže

Blanka Demčáková
poradenství osobního růstu, ženské kruhy, životní koučink, typologie osobnosti, mapa duše, duchovní numerologie, masáže, přírodní esenciální oleje, ayurvedský koncept pro zdravé vlasy

Těší se na Vás
Jana a Blanka :-)

Více informací včetně přihlášky najdete zde
http://www.avasa.cz/seminare/ozdravny-a-relaxacni-pobyt-pro-zeny-v-italii/70

Pokud se s námi chcete seznámit: informační večery k pobytu proběhnou zdarma: 10.3. a 24.3. od 18 hod. v centru AVASA. Viz akce v sekci program - nutná rezervace místa předem kvůli kapacitě míst, děkujeme.  

italie.jpg

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky