buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Terapeuti

SRPEN plný novinek

SRPEN plný novinek
Srpen přináší hojnost všeho, do čeho se rozhodneme investovat svou energii... pokud se právě rozhodujete, do čeho ji vložit, motivací pro Vás může být i nově připravený program akcí v našem centru.
 
 NOVINKA pro podporu pitného režimu:

Skleněná láhev s krásným designem a maximální ochranou proti rozbití (díky svému tvaru a ochranným silikonovým proužkům). Láhev, která dokáže "dobít" vodu vitální energií a změnit její strukturu do přirozeného stavu, který je optimální pro lidský organismus. Láhev, která učí lidi pít vodu a dodržovat pitný režim. Výborná společnice pro čas trávený v práci, s rodinou, na dovolené, při sportu i relaxaci. Láhev ke zvýšení vitality a snížení stresu. Ve středu láhve je umístěn vysokovibrační štítek, do kterého je pomocí speciální technologie vloženo přes 450 000 pozitivních informací/vibrací. 

 

 Nová terapeutka v Avase: Ing. Marcela Rešlová

Její hlavní doménou je Body-mind terapie, psychosomatika, práce s tělem a dechem, masáže, jóga, individuální jógová terapie, tanečně-pohybová terapie a koučink. Podrobnější informace najdete na jejím profilu.

 

 OSOBNÍ ROZVOJ pro všechny, kteří chtějí překonávat sami sebe:

17.8. 
Naplň štěstím sám sebe, své nejbližší i ostatní (víkendový kurz)
31.8. - Odstranění bloků, které nás omezují (jednodenní seminář)
 
Přejeme provoněné letní dny, které přeji odpočinku a všemu, po čem naše duše touží...

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky