buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

SLUNOVRAT - přivítej léto a posilni svou energii

SLUNOVRAT - přivítej léto a posilni svou energii
SLUNOVRAT - vše  je na vrcholu své energie a intenzity. Přivítejme léto! A kde máš SLUNCE ty? .-)

Astrologické sezení - výklad osobního (nativního) horoskopu Vás zavede do nitra Vaší osobnosti. Na základě celého data a místa Vašeho narození je možné nahlédnout do struktury tvořící Vaší bytost. S pomocí horoskopu se dozvíte:

  • Jak se můžete více propojit se svým nitrem a objevit KDO SKUTEČNĚ JSTE, abyste byli sami sebou.
  • Jak odkrýt svůj potenciál a objevit k čemu máte dobré dispozice.
  • Jak na sobě pracovat, abyste se rozvíjeli a dokázali lépe čelit životním výzvám.
  • Řešení náročných životních situací.
  • Jak zlepšit Váš partnerský (nebo pracovní) vztah či vztah k sobě, nalézt příčinu potíží a dobrat se hlubšího porozumění.

1) Osobní horoskop - osobní charakteristika, živlová dynamika, jaký máte temperament, Váš potenciál, postavení Ascendentu, Bod Štěstí, Černá Luna, postavení Severního a Jižního Uzlu

2) Karmický horoskop - cesta Vaší rodové linie, Váš život z hlediska karmických dispozic, objasnění současných struktur Vaší Duše, proč se Vám některé životní situace opakují.

3) Partnerský horoskop - vychází z porovnání horoskopu partnerů. Dává nahlédnout do párové dynamiky, odhaluje slabá a silná místa vztahu. Ukazuje na kompatibilitu páru či nabízí řešení partnerských krizí.

4) Dotazový horoskop - otázky, které si kladete ohledně práce, cestování, bydlení. S pomocí dotazového horoskopu se dozvíte, zda je vhodná chvíle k tomu pustit se do Vámi zamýšlených aktivit. 

Pracuji formou astrologického rozboru, který vychází z intuitivního vhledu a psychologického přístupu ke klientovi. Každý člověk je unikátní bytostí, s jedinečnými vlastnostmi, která má tady na zemi své určité poslání, vrozené dispozice a každý životní příběh je jedinečný. Jakákoliv životní nesnáz se dá překonat a může Vám být zdrojem většího vnitřního bohatství, odvahy a síly a ve výsledku nakonec i štěstí, klidu, když se naučíme s tím pracovat. Astrologii se věnuji přes 20 let a mohu Vám pomoci zorientovat se ve Vašem životě a potížích, kterými procházíte.

Pomohu Vám odhalit, co Vám brání v tom žít naplněný život a formou otázek Vás dovést k tomu, abyste si sami uvědomili vzorce svého vnímání a mohli je tak změnit.

Astrologická konzultace:

  • osobní horoskop, karmický horoskop, dotazový (60 - 90 min.) 1700 Kč
  • partnerský horoskop (60 - 90 min.) 2100 Kč

Kontakt:

Alexandra Sobotková
tel.: 602 243 259
www.cantaur-cz.webnode.cz

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky