buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Škola pro tvůj osobní rozvoj - POKLADY DUŠE

Škola pro tvůj osobní rozvoj - POKLADY DUŠE
V jakém stavu je tvůj život? Cítíš, že by se v něm už mělo něco změnit?
 
Na svoji cestu jsme vykročili už mnohem dříve, než si myslíme. Tato doba je už mnohem náročnější a vyžaduje po nás rychlejší zvědomování se. Jak zvládat každodenní život s nadhelem, klidem, vyrovnaností a nezávisle? Jak se naučit vyznat se v sobě a v tom co se děje kolem? Kudy vede cesta k objevení našich vnitřních pokladů, pro které jsme přišli na tuto Zem?

Jsme věčným studentem svého Života, který neustále přemýšlí a bádá nad otázkami smyslu, podstaty, mechanismů a pravidel fungování v této realitě. Nabízím vám výběr z toho nejlepšího a ověřeného vlastními zkušenostmi během více než 20-leté praxe.

Tento svět potřebuje "živé" lidi, proto na tomto kurzu nenajdeš žádnou esoteriku, která nás odvádí od naší skutečné podstaty a otupuje. Vše pravdivé má totiž svůj pevný, logický a pochopitelný základ. Taky se nebudeme věnovat práci s naši myslí - to, co budeme objevovat a rozvíjet, jsou dary, které patří naší duši, tomu živému a přirozenému uvnitř nás. Takové poklady se nehledají úplně lehce, ale ukážu ti směr a provedu tě mnoha tématy, které ti pomůžou lépe uchopit svůj život a přinesou podstatné změny.

Srděčně tě zvu na cyklus 5 setkání.

Termíny: 15.2., 14.3., 18.4., 6.6., 20.6. 2020

Čas:  9:30 - 17:30 hod.

Místo setkávání: Centrum Avasa

Lektor: Mgr. Blanka Demčáková

Témata:

Rozvíjení Intuice, psychosomamatika těla a duševní zdraví, stav trvalého štěstí, láska a její podoby, deprese a jak zvládat problémy, karma a osud, bloky z minulosti a hledání souvislostí, zrcadlení a synchronicita životních událostí, poslání a význam našeho jména a příjmení, obraz vlastní duše, uzdravení vnitřního dítě, minulost-přítomnost-budoucnost, ego versus sebeláska, sebedůvěra, vědomí, propouštění a odpuštění, vděčnost, přijetí, smrt, typologie osobnosti, myšlenkový svět, strach a víra, otevřená komunikace, negativní přesvědčení o sobě, zpracování emocí, žárlivost, partnerské vztahy, nevěra , lidské hodnoty, rodinné vztahy… o co si řeknete.

Uzávěrka přihlášek: do 2.2.2020

více info a registrace http://www.avasa.cz/seminare/skola-osobniho-rozvoje-poklady-duse/70

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky