buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Prosincová nadílka z Avasy

Prosincová nadílka z Avasy
Krásný den, milí klienti a přátelé,
 
zdravíme vás v krásném adventním čase, který nás vede více k sobě  ... pokud se právě rozhodujete do čeho vložit svou energii, motivací pro Vás může být i nově připravený program akcí v našem centru. Náš program je rozmanitý - od přednášek přes léčení po meditace a relaxace. Nebo můžete také využít služeb našich terapeutů/léčitelů v oblastech poradenství, koučinku, masáží nebo nápravy pohybového aparátu. 
 
A na co se tedy můžete tento měsíc těšit? Výběr pro vás: 
 
Živá přednáška - Obraz vlastní duše která se koná 12.12.2021 od 14ti hodin v našem Centru Avasa. 
Co se na přednášce dozvíte:
Co je to duše? Co o nás podvědomě a nevědomě řekne náš vlastní obraz duše?
Jak nejlépe do hloubky poznat své já? Co všechno se v nás ukrývá?
image.png
 
 
Léčení: 
Autoterapie Hlasem & Dechem pro začátečníky a pokročilé s PhDr. Feng-yün Song se koná 7. 12.2021 od 18ti hodin (více informací: http://www.avasa.cz/seminare/autoterapie-hlasem-dechem-i-ii-pro-zacatecniky-a-pokrocile_3/70  )
image.png
 
Léčení tibetskou mísou s Jiřím Fialou, součástí workshopu je řada léčebných cvičení a hudební relaxace. Akce se koná 9.12.2021 od 19:15 hod.
image.png
 
16.12.2021 nás opět navštíví léčitel János Olajos, který se zaměřuje na léčení pohybového aparátu a energetiky těla tradiční húnskou metodou. Na toto léčení se můžete ještě přihlásit, máme ještě pár volných míst.  
image.png
 
Harmonizace celé bytosti (těla, duše, ducha) nebo jen odpočinek/relaxace za zvuků nástrojů vnitřní transformace můžete zažít 6.12. a 20.12.2021 od 1915 hodin v rámci  Relaxačního hudebně-meditačního večera s šamanským bubnem djembe a tibetskou mísou 
image.png
 
Meditace: 
Vedená meditace s tibetskou mísou - v pátek 3.12.2021 od 19:15 hod, zde využijeme energií den před novoluním a zatměním slunce, a 17.12.2021 od 19:15 hod, zde využijeme energií úplňku. Na začátku lekce se zahřejeme bylinkovým čajem a každý si vytáhneme pro sebe andělskou kartu, která nám umožní se více zorientovat v aktuálním dění našeho života. Pak se pustíme do meditace. 
image.png
 
 
Celý náš program nejen na měsíc prosinec můžete sledovat na našich stránkách: http://www.avasa.cz/cz/seminare-akce
 
Na jednotlivé události vám doporučujeme se dopředu přihlásit, protože počet míst je omezen dle velikosti sálu. 
 
Také jsme se tento rok opět rozhodli vám nabídnout pro vás nebo vaše blízké Dárkový poukaz na konkrétní hodnotu a  obdarovaný si následně sám vybere zboží nebo službu.  
image.png
 
Vánoční Dárkový voucher - při nákupu E-booku "Poklady Duše" ve vánočním předprodeji za 390 Kč do 21.12., můžete to ještě stihnout! 
image.png
 
Přejeme Vám krásné předvánoční dny a těšíme se na Vás při nakupování vánočních dárků (ať už pro sebe nebo pro Vaše blízké.-)
 
Neváhejte mě kontaktovat pro konzultaci či doporučení vhodného překvapení.
 
 
Ještě tady pro vás máme pár tipů z našeho eshopu  https://www.avasa-shop.cz/ vám doporučujeme:
 
Náš e-shop jsme rozšířili o kategorii Kameny a Minerály, podkategorie: Náramky, Náhrdelníky a Náušnice - kde můžete pořídit krásné ozdoby nejen pro sebe ale i své blízké. Autorem a tvůrcem náramků je přímo Mgr. Blanka Demčáková, majitelka a provozovatelka Centra Avasa. 
image.png
 
Pro aktuálně kratší a chladnější dny vám také nabízíme možnost využití Aroma-difuzéru, který obohatí váš prostor vámi oblíbenou vůní nebo jej můžete využít např. ke zmírnění nachlazení nebo rýmy, podpoře při léčbě jakékoliv nemoci, pro osvěžení nebo zvlhčení vzduchu a nebo také jen jako dekoraci, ať už pro sebe nebo vaše blízké. Více informací: https://www.avasa-shop.cz/bewit-aromadifuzery/ 
  image.png image.png  image.png
 
 
Očista vzduchu prostoru Ozónem: Generátor ozónu OZ 500N - více informací https://www.avasa-shop.cz/pristroje-a-prislusenstvi/generator-ozonu-oz-500n-sterilizator-vzduchu-pro-vnitrni-prostory--cerny-/ 
 
nebo filtr na vodu, který vodu sytí ozónem Generátor ozónu OZ 1000. Voda obohacená ozónem je skvělým přípravkem pro uzdravení ústní dutiny, během několika týdnů může dojít k zastavení krvácivosti dásní, zastavení kazivosti zubů atd. 
 
Pro vás, klienty našeho Centra, máme jako vánoční dárek slevu na oba typy generátoru ozónu ve výši 1.000Kč. Tato sleva platí do vyprodání zásob. 
 
V našem Centru jsou vítání všichni neočkovaní i očkovaní lidé bez rozdílů, můžete plně využívat všech našich služeb. 
Za celé centrum Avasa vám přejeme krásné dny a na viděnou :) 
 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky