buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Terapeuti

POKLADY DUŠE - škola osobnostního rozvoje

POKLADY DUŠE - škola osobnostního rozvoje
V jakém stavu je tvůj život?
 
Na svoji cestu jsme vykročili už mnohem dříve než si myslíme. Táto doba je však už mnohem náročnější a vyžaduje po nás rychlejší zvědomování se. Jak objevit niterní podklady, pro které jsme přišli na tuto Zem? Jak zvládat každodenní život s klidem, vyrovnaností, samostatně a nezávisle?

Jsme věčným studentem svého Života, který neustále přemýšlí a bádá nad otázkami smyslu, podstaty, mechanismů, pravidel fungování v této realitě. Nabízím výběr toho nejlepšího a ověřeného zkušenostmi, více než 20-leté praxe.

Tento svět potřebuje "živé" lidi! Proto žádnou esoteriku na kurzu nenajdeš. Vše pravdivé má svůj pevný, logický a pochopitelný základ. Esoterika nás odvádí od naši skutečné podstaty bytí a otupuje. Prací s myslí se taky nebudeme věnovat. To co budeme objevovat a rozvíjet jsou dary, které patří naši duši, tomu živému a přirozenému v nás. Poklady se nehledají zcela lehce ale ukážu ti směr a provedu mnoha tématy, které tě přivedou k poznání.

Srděčně tě zvu na cyklus 5 víkendových setkání (leden-květen).

Termíny: 18.-19.1., 22.-23.2., 14.-15.3., 18.-19.4., 23.-24.5. 2020

Čas: soboty a neděle 10-17hod.

Místo setkávání: Centrum Avasa

Počet účastníků: max. 10 (osobní přístup)

Lektor: Mgr. Blanka Demčáková

Témata:

Rozvíjení Intuice, duševní zdraví, stav trvalého štěstí, láska a její podoby, deprese, karma a osud, psychosomatika těla, zrcadlení a synchronicita, význam jména a příjmení, mapa duše, uzdravení vnitřního dítě, minulost-přítomnost-budoucnost, ego versus sebeláska, sebedůvěra, vědomí, odpuštění, vděčnost, přijetí, smrt, typologie osobnosti, nebeské zvíře na tvé duchovní urovni, myšlenkový svět, strachy, negativní přesvědčení o sobě, zpracování emocí, žárlivost, partnerství, nevěra, hodnoty, rodina,  … a dále co jen bude potřeba a na co všechno se v průběhu přijde.

Uzávěrka přihlášek: do 30.11. 2019

Při přihlášení do 31.10.  a zaplacení zálohy 3.000 Kč získáváš navíc podporu  na své cestě zvědomování se: 5ml léčivou přírodní esenci "I AM = Já jsem" (v hodnotě 758 Kč), která ti pomůže uchopit a vyjádřit svoji autentickost.

Přihláška je závazná na obsolvování všech 5 setkání. Pokud se ti nějaký termín náhodu nebude hodit, můžeš si ho doplnit v podzimním běhu, opět od září. V průběhu školy se už nelze přidat, budeme pracovat  jako uzavřená skupina. 

Investice do sebe: 4.500 Kč/ hodnota víkendu

Bonus navíc: 1-5 hodín individuální terapie (podle počtu absolvovaných setkání tj. 5 setkání = 4.500 Kč)

                    2x typologie osobnosti (podle astrotypu a duchovní numerologie - v hodnotě 2.000 Kč)

A pokud ti to přijde málo... zárukou pro další zúročení je tvůj život, na kolik procent se dokážeš překvapit si určuješ pouze Ty sám. Můžeš si zároveň ušetřit spoustu času dalším blouděním a hledáním.... Postav se v životě na to správné místo, objevíš poklady vnitřní hojnosti a dáš mu hodnotu.

Pro koho je kurz vhodný: pro každého (tvoje touha si ho přitáhne do života)

Ukážu ti mapu k tajuplnému pokladu, kterým jsi ty sám. Bude mi velkou ctí tě na této cestě provázet.

Blanka Demčáková


REGISTRACE: info@avasa.cz, nebo přes formulář zde: http://www.avasa.cz/seminare/skola-osobniho-rozvoje-poklady-duse/70

 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky