buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Permanentky na masáže + skvělý dárek!

Permanentky na masáže + skvělý dárek!
 
Připravili jsme pro Vás výhodnou podzimní akci na regenerační masáže, můžete si vybrat z těchto tří variant: 
 
  • Ke každé permanentce na 3 hodinové masáže dostanete jako dárek antistresovou masáž hlavy (30 min.) hodnotě 400 Kč nebo 5 ml esenciální olej (možnost výběru z aktuální nabídky 3 druhů). 

  • Ke každé permanentce na 6 hodinových masáží dostanete navíc hodinovou masáž v hodnotě 800 Kč nebo 15 ml esenciální olej (možnost výběru z aktuální nabídky 3 druhů).

  • Ke každé permanentce na 10 hodinových masáží získáte jako dárek exkluzivní masáž horkými mořskými mušlemi (120 min.) v hodnotě 2100 Kč: Masáž horkými mušlemi je pravý tichomořský rituál. Jedná se o velice účinné exotické ošetření těla, které pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky, eliminuje stres, bolesti, napětí a různé tělesné potíže. Tato luxusní péče výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Spojuje v sobě léčebný účinek intuitivní energetické masáže a cíleného prohřívání. Nepřetržitě hřející lastury uvolňují svalstvo a ohřívají pokožku, která pak lépe vstřebává léčivé oleje. Dopřejete si taky účinky exotického tělového mléka a peeling z cukrové třtiny s nádhernou vůní Pure Fiji.
Permanentky jsou přenosné - mohou je využívat např. i další členové Vaší rodiny.
Tato akce platí do konce října a pouze na masáže od Blanky Demčákové. 
Platnost permanentky je 6 měs. od zakoupení. 
 
Vhodné i jako vánoční dárek - rádi Vám vystavíme dárkový poukaz.

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky