buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Nový terapeut pro Osobnostní rozvoj

Nový terapeut pro Osobnostní rozvoj

Osobní terapie a poradenství:

- problémy v partnerských, rodinných a pracovních vztazích
- jakékoliv zdravotní a psychické problémy (např. deprese, úzkosti, strachy apod.)
- nepříjemné vzpomínky (např. úmrtí někoho blízkého, znásilnění, nehody apod.) 
reference na terapiereference na kurzy pro osobní rozvoj

Cena: 2 990 Kč za 3 hod.* / do 31.8.2018 sleva 10%: 2690 Kč
* Po předchozí dohodě možnost 2 hod. terapie za nižší cenu

Terapie a poradenství na dálku:

Terapie po telefonu, přes Messenger, Skype, Viber apod., cena: 800 Kč / hod. 

Energetické léčení osobně i na dálku:

Cena: 350 Kč na dálku, 500 Kč osobně (cca 30 min.).

Aromaterapie - přírodní esenciální oleje BEWIT 

Přednášky a semináře 

Terapie a poradenství:
Pomůžu vám vyřešit jakýkoliv problém, který vám způsobuje nepříjemné pocity - každá nepříjemná situace má nějakou příčinu, kterou společně nalezneme a zpracujeme ji tak, aby problém zmizel z vašeho života. Lidé ke mě často přicházejí řešit své partnerské problémy, nepříjemné vzpomínky, komplikované vztahy, ale i různé závislosti nebo jakékoliv zdravotní a psychické problémy (deprese, úzkosti, strachy apod.). Technika, se kterou pracuji, je velmi univerzální a lze ji úspěšně použít k vyřešení čehokoliv, co vás nějakým způsobem trápí nebo zatěžuje. Mám přes 8 let praxe a bohaté zkušenosti se stovkami klientů.
 
Energetické léčení:

Pomáhám lidem odstraňovat různé bloky a negativní energie z jejich biopole, které jim blokují možnost uzdravení nebo vyřešení nějakých životních problémů. Po odstranění těchto negativních energií už nic nebrání tomu, aby se vaše tělo mohlo mnohem rychleji zregenerovat a uzdravit. Někteří klienti už po prvním působení vnímají výrazné zlepšení své situace, přesto je vhodné energetické léčení pravidelně opakovat až do úplného vyřešení vašich problémů. 

 

Přírodní esenciální oleje BEWIT:

"Esenciální oleje jsou nejsilnější přírodní medicínou a mohou pomoci kompletně transformovat váš život", Dr. Eric Zielinski, odborník na esenciální oleje

Při své práci používám 100% přírodní esenciální oleje v certifikované terapeutické kvalitě od české společnosti BEWIT, které si můžete zakoupit v mém e-shopu Magické esence (možnost osobního předání v centru AVASA = ušetříte za poštovné).

Kontakt:

info@lukashodak.cz

tel. 776 402 477

www.lukashodak.cz
www.magickeesence.cz

 

 

http://www.avasa.cz/terapeuti/lukas-hodak/66

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosím, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky