buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Novinky v centru Avasa ÚNOR/2022

Novinky v centru Avasa ÚNOR/2022

 Krásný den všem příznivcům centra AVASA,

zdravíme vás v krásném únorovém období, které je plné rozmanitosti a vede nás více k sobě ... pokud se právě rozhodujete do čeho vložit svou energii, motivací pro Vás může být i nově připravený PROGRAM akcí v našem centru.

Také můžete využít SLUŽEB našich terapeutů/léčitelů v oblastech poradenství, koučinku, biorezonance, masáží nebo nápravy pohybového aparátu.

Náprava fyzického aparátu a energetiky těla. První termín v roce 2022 a poslední volná místa u maďarského léčitele tradiční hunské metody, Janose Olajose, jsou ještě k dispozici ve čtvrtek 17.2. 2022. V případě zájmu se neváhejte nahlásit a včas zarezervovat, jsou ještě volné časové termíny:9:45,10:00,10:15,10:45,13:45,16:45,17:00,17:15 hod. 

NOVINKA - Terapeutické kruhy, 1. setkání proběhne v úterý 22. 2. 2022 v 19.15h - pod vedením terapeutů: Blanky Demčákové a Jirky Fialy. Každý z nás může být terapeutem pro sebe a svůj život, a tím i pro druhé. Pravidelná setkávání pro ty, kteří se chtějí stát součástí skupiny lidí se stejný cílem. Tím cílem je BÝT SÁM SEBOU A PŘITOM BÝT ŠŤASTNÝ – ČLOVĚK i TERAPEUT. V praxi to znamená být vědomým mužem nebo vědomou ženou, v souznění s touto dobou, která na nás klade celkem výrazné požadavky. 

ENERGY - Měření Supertronic, EAV - 24.2.2022 Kateřina Kochová, terapeut Energy - Dovolujeme si vás pozvat na energetickou diagnostiku, díky které zjistíte v jakém stavu se nachází vaše orgány, funkční systémy či tkáně. Pomocí měření přesně definovaných akupunkturních bodů zjišťuje energetický stav akupunkturních drah, vnitřních orgánů, jež jsou s těmito drahami spojeny, a také stav anatomicky či funkčně spojených tkání. Rezervujte si svůj termín, máme ještě 2 místa 14-15 h, 16-17h.

Vedená meditace s tibetskou mísou - pátek 25.2.2022 od 19:15 hodin - zahodíte veškeré vnitřní pře-tlaky, stres, lpění, ne-lásku a díky vnitřnímu ztišení se přepnete do stavu lásky, zdraví, vnitřního míru a klidu, nadhledu.  

Meditace jsou vhodné opravdu pro každého - jsou důležitým doplňkem při práci na sobě – při svém osobním rozvoji, pro získání stability ve svém životě a také pro zjištění odpovědi na otázky „Kdo jsem?“ a „Proč tady jsem?“ či „Co je smyslem mého života?“ atd.

CESTA VPŘED - Hudebně relaxační/meditační večer pondělí 28.2.2022 od 19:15 hodin - vše nežádoucí se ztiší pod zvuky šamanského bubnu, mysl utichne  a duše zazáří. Tělo a jeho energetika se pročistí, budete se cítit jako očištěni větrem.  Tibetská mísa nás svými tóny vyladí do dalších dní, navodí příjemné pocity a stav blaženosti. Dopřejte si hodinu a půl relaxace a času jen pro sebe. 

VŠECHNY aktuální semináře a akce najdete v sekci PROGRAM.

 

Ještě tady pro vás máme pár tipů z našeho E-SHOPU vám doporučujeme:

- Pro zahřátí a na rýmu/nachlazení/respirační onemocnění, prevenci nebo jen pro radost tady máme ayurvedský čaj Samahan , který vás jistě přehřeje i překvapí výraznou chutí koření s hnědým cukrem, stačí jenom zalít a zamíchat. 

Jaterní Očistnou kůru, která je určena k očistě jater a provádí se ideálně 2x ročně v období před příchodem jara. 

Esenciální oleje (100% terapeutické kvality) do aroma-difuzéru či aroma lampy, do koupele aj. pro zpříjemnění dní a večerů.

Po-Valentýnský dárek od nás pro vás:  k Dárkovému poukazu na odběr zboží v libovolné výši dostanete od nás navíc slevu 10% z celého sortimentu námi nabízeného zboží, do poznámky objednávky uveďte kód "Valentýn". Dárkový poukaz můžete uplatnit do 3 měsíců od jeho pořízení. Akce platí do pátku 18.2.2022.

 Za celé centrum Avasa vám přejeme krásné dny a na viděnou

tým AVASA

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky