buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Nová služba - Potravinová intolerance – personalizovaná diagnostika

Nová služba - Potravinová intolerance – personalizovaná diagnostika

Ing. Eva Kocurková

Specializuji se na personální diagnostiku podle potravinových intolerancí na základě výsledků absolvovaných testů. Hledám nejlepší způsoby, jak odstranit příznaky nemoci a najít její příčinu. Cílem je změna stravovacích návyků „na míru“ každého klienta a zároveň příjem kvalitního zdroje racionálních potravin. To mě přivedlo k nápadu pojmout celý projekt komplexně, od krevního testu v české laboratoři až po farmáře, kteří poskytují zdravé potraviny. Tato speciální dietologie a pečlivě naplánovaný postup léčby mohou pomoci rychle narůstající onemocnění zmírnit.

Mým klientům poskytuji komplexní službu včetně nutričního poradenství a vytvoření nákupního koše na základě výsledků z imunologie.

Jak pracuji

Mojí snahou je poskytnutí personální diagnostiky a jsem zastáncem medicíny jako životního stylu.

Lidské tělo je pro mne úžasnou mapou, knihou vyprávějící jedinečný osobní příběh každého člověka. Nese v sobě informace našich předků, vypráví skrz svoji formu a funkci o všem klíčovém, co jsme na své cestě životem potkali, prožili a také to, jak jsme dané situace zvládli…

Jídlo jako forma projevu kultury, zvyků a tradic našich předků, bylo zároveň i společenskou událostí, ale i komplexem fyzických prací a využívaní přírody jako velkého dárce. Budu se snažit Vám pomoci najít odpovědi na Vaše problémy a najít takové potraviny, které budou pro Vás lékem. Tak budeme společně směřovat k slovu, které se často vyslovuje u všech přání: ZDRAVÍ. Proto moje vnitřní filozofie je přistupovat k člověku s respektem. Budu se těšit na přítomný okamžik, který prožiju s Vámi.

Jaké problémy nejčastěji řeším?

Akné, atopický ekzém
Akutní nebo chronické stavy úzkosti
Astma
Bolesti hlavy
Celiakie – přecitlivělost na lepek
Problematika imunity
Deprese
Gastritida
Hyperaktivita
Chronický únavový syndrom
Migréna
Nadváha

Nadýmání
Nespavost
Noční pocení
Oslabená imunita
Porucha pozornosti
Poruchy spánku
Problémy s váhou
Průjem, zácpa
Zadržování vody
Zánětlivé onemocnění střeva
Záněty průdušek
Štítná žláza

 

Ceník

Vstupní konzultace v oboru klinická výživa (30 min) - 600 Kč

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosím, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky